Haber Detayı
13 Haziran 2017 - Salı 18:02
 
Malatyalı Murat Kağan Aladağ, Kocaeli Hukuk Fakültesinden mezun oldu
Furkan Aladağ…:Malatya Olay…: Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin 2016-2017 Akademik Yılı mezuniyet töreni bugün Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Malatyalı Murak Kağan Aladağ'da Kocaeli Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Murat Kağan Aladağ'ı mezuniyet töreninde ailesi yalnız bırakmadı.
Eğitim Haberi
Malatyalı Murat Kağan Aladağ, Kocaeli Hukuk Fakültesinden mezun oldu

Malatyalı Murat Kağan Aladağ, Kocaeli Hukuk Fakültesinden mezun oldu...

Hukuk Fakültesi mezuniyet törenine Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulkadir Şenkal, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Akhisar, akademik ve idari personel yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmalarında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulkadir Şenkal, mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilediler. Öğrenciler adına ise fakülte birincisi Gayenur Şenel teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

225 öğrencinin mezuniyet heyecanı yaşadığı törende, fakülte birincisi Gayenur Şenel'e anı belgesi ve hediyesini Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, fakülte ikincisi Esra Uzunoğlu'na anı belgesi ve hediyesini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, fakülte üçüncüsü Semre Ekren'e anı belgesi ve hediyesini Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, fakülte dördüncüleri Selman Aygün ile Salih Atalay Çelebi'ye ise anı belgesi ve hediyesini Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe ile Dekan Prof. Dr. Abdulkadir Şenkal takdim etti. 

Mezun olan öğrenciler anı belgelerini öğretim elemanlarından teslim aldı. Tören, öğrencilerin kep atması ile sona erdi.
MURAT KAĞAN ALADAĞ…KOCAELİ HUKUKTA MEZUN OLDU...
Malatya Olay Tv, Malatya Olay Gazetesi ve Malatya Olay Tv İnternet Haber Sitesinin Hukuk Danışmanlığı görevinde bulunan Murat Kağan Aladağ’da bugün Kocaeli Hukuk Fakültesinen mezun oldu.
Murat Kağan Aladağ’ı mezuniyet gününde ailesi ve yakınları yalnız bırakmadı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Murat, Kağan, Aladağ,, Kocaeli, Hukuk, Fakültesinden, mezun, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı