Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 01:29
 
Malatyalı önceki Bakan Tüfenkci ve Başkan Gürkan'dan İstanbul çıkartması
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Gümrük ve Ticaret önceki Bakanı Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’dan İstanbul çıkartması.
Yaşam Haberi
Malatyalı önceki Bakan Tüfenkci ve Başkan Gürkan'dan İstanbul çıkartması

 

Malatyalı önceki Bakan Tüfenkci;

Ve Başkan Gürkan'dan İstanbul çıkartması...


İstanbul Esenler Belediyesi’nin Dörtyol Meydanı’nda oluşturduğu Ramazan etkinlikleri kapsamında bugün Gümrük ve Ticaret önceki Bakanı Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan düzenlenen programa katıldı.

Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun konuğu olan Gümrük ve Ticaret önceki Bakanı Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a MASTÖB ve E.Y. Malatyaspor başkanı Adil Gevrek’le Malatyalılar da eşlik etti. 
BAKAN TÜFENKCİ NE DEDİ?

Bükent Tüfenkci “Bugün Esenler’de Başkan Mehmet Tevfik Göku’nun konuğu olduk, başkaınız Esenler’i büyütmeye geliştirmeye güzelleştirmeye devam ediyor.


Ayrıca bugün İstanbul'da Tepehan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin ve MASTÖB ve MAKON'un düzenlediği iftar programlarında kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldik. İstanbul'da yaşayan kardeşlerimiz 23 Haziran'da Binali Yıldırım ile İstanbul daha güzel olacak diyorlar”dedi.


BAŞKAN SELAHATTİN GÜRKAN NE DEDİ?

Selahattin Gürkan ise şunları söyledi:
“Eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız, Malatya Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ile birlikte Esenler Belediye Başkanımız Mehmet Tevfik Göksu’yu ziyaret ettik.
Misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.


 Bağcılar Belediyesinin Ramazan Geceleri programına katılım sağladık.
Birbirinden değerli sivil toplum kuruluşlarının standlarını ziyaret edip kolaylıklar diledik.


Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman Çağrıcı’ya, Esenler misafirperverliği için teşekkür ediyorum.
Ayrıca Malatya Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ile birlikte Tepehan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve MASTÖB ile MAKON'un düzenlediği iftar programlarında kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldik.
İstanbul'da yaşayan kardeşlerimiz ile gönül sofraları kurmaya devam edeceğiz.


BAĞÇILAR BELEDİYE BAŞKANI LOKMAN ÇAĞRICI NE DEDİ?
“Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ve Malatya Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan'ın katılımlarıyla Kayısı Bahçemizde, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği tarafından düzenlenen iftar davetine iştirak ettik. Aile ortamını aratmayan samimi sofralarda buluşmaya devam edeceğiz.


Ramazan etkinliklerimize katılarak Mastöp standımızı da gezen Milletvekilimiz Bülent Tüfenkçi, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milletvekilimiz Nevzat Şatıroğlu ve AK Parti ilçe Başkanımıza teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içinde nice senelere inşallah.”

ESENLER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TEVFİK GÖKSU NE DEDİ?

“Bu akşam Ramazan ayımızın bereketini Sivas ve Malatyalı hemşehrilerimizle iftar sofralarımızda paylaştık. Esenler Türkiye’nin bir mozaiğidir. Bu mozaik bizleri bir ve beraber tutar.

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız, Malatya Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ziyaretleri için teşekkür ediyorum.”

Muhittin Dalbudak Bakan Tüfenki ve Başkan Gürkan'la.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, önceki, Bakan, Tüfenkci, ve, Başkan, Gürkan'dan, İstanbul, çıkartması,
Yorumlar
Haber Yazılımı