Haber Detayı
28 Şubat 2018 - Çarşamba 18:28
 
Malatyalı sanatçı Oktay Kaynarca’dan Mehmetçiğe destek ziyareti vardı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika...Sıcak açıklama... ATV'nin sevilen dizisinin “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın oyuncuları Hatay’da Suriye sınır hattına Mehmetçik için geldiler. Malatyalı ünlü oyuncu Oktay Kaynarca önemli mesajlar verdi.
Sanat Haberi
Malatyalı sanatçı Oktay Kaynarca’dan Mehmetçiğe destek ziyareti vardı

Malatyalı sanatçı Oktay Kaynarca’dan Mehmetçiğe destek ziyareti vardı
İşte Kaynarca’nın o açıklamaları…
A Haber Yurt Haber Şefi Kerim Ulak'a konuşan dizinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca, "Buraya moral desteği vermek için geldik. Burada her şey yolunda bir sıkıntı yok. Savaş ortamı var gibi bir hava estiriliyor ama burada hiçbir sıkıntı yok. Tabi biliyoruz ki sınırın öbür tarafında operasyon başarılı bir şekilde devam ediyor. Elimizden gelse sınırın diğer tarafına da geçmek istiyoruz. Ama güvenlik nedeniyle izin verilmiyor" ifadelerine yer verdi.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Oktay Kaynarca sözlerini şöyle sürdürdü;
"Memleketin tek yürek olması çok önemli. Bu rüzgarın böyle esmesi durumunda bütün dünya görecektir ki bu memlekete hiçbir şey yapamayız. Bizim askerimiz merhametlidir ama dünyanın en cesur askerleridir. Türkiye hiçbir zaman kimliğini yitirmeyen bir ülke oldu. Bu memleketin zenginliklerin farkına vardık. Bir arada yaşayan bir halk var. Kardeşlik rüzgarını estirdikten sonra hiçbir sorunumuz olacağını düşünmüyorum. Dil din ırk fark etmeden bu topraklarda kardeşçe yaşadığımız zaman hiçbir problemimiz kalmayacak."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatyalı, sanatçı, Oktay, Kaynarca’dan, Mehmetçiğe, destek, ziyareti, vardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı