Malatyalı yazar Hamit Ahlatlı’nın çocukları; İKA Medyayı kurdu
Haber
17 Ağustos 2020 - Pazartesi 21:17
 
Malatyalı yazar Hamit Ahlatlı’nın çocukları; İKA Medyayı kurdu
Ali Aladağ…:Malatya Olay… Son dakika… Sıcak haber… Malatyalı Yazar Hamit Ahlatlı’nın çocukları İKA Medyayı kurdu…Fen genç medya patronu ile iki kardeş çalışmalarına başladı.
Ekonomi Haberi
Malatyalı yazar Hamit Ahlatlı’nın çocukları; İKA Medyayı kurdu

Malatyalı yazar Hamit Ahlatlı’nın çocukları;

İKA Medyayı kurdu...

İKA Medya Bilişim Hizmetleri Limiter Şirketi, ailenin görev yeri nedeniyle Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı olarak faaliyetlerini yürütüyor. İki kardeşin hedefi ileriki yıllar da İKA Medyanın merkezini Malatya’ya taşımak.

Kırşehir Ahi Evran Ünüversitesi Sosyal Bilgiler 2 sınıf Öğretmenliği okuyan Buğlem Ahlatlı ile kardeşi Youtuber İbrahim Kutay Ahlatlı, bir çok proje yürüteceklerini ifade ettiler.

İKA Medya Yönetim kurulu başkanı İbrahim Kutay Ahlatlı şirketle ilgili Malatya Olay’a şu açıklamada bulundu:

Malatya ve Malatyalı hemşehrilerimize layık bir şirket…Bir çok proje var. Ve biz yola çıkarken geleceği planlayarak hareket ediyoruz.

Malatyalı olmaktan son derece memnunum babamın asker olması nedeni ile KKTC Lefkoşe’de dünyaya geldim. Ana okulu ilk Okulu Malatya Öğretmenler Okulunda Ortaokulu Ankara Çiğiltepe okulunda okudum Liseyi Ankara Cebeci Final Kolejinde okumaktayım.Bu genç yaşta şirket sahibi olmak ülkemize mal olmuş ünlü bir yazarın oğlu olmak ve babanın asker olması benim çalışma ve şirket sahibi olmak azmimi dahada çok perçinleştirdi.

Hedefim Güçlü bir yapıya sahip yeterlilikte Malatya’mızda adımıza layık hizmetlerle konuşularak ekonomimizin lokomotif şirketi haline gelmektir.Malatyalı olunmaz Malatyalı dogulur.Dört dörtlük bir memleketin dört dörtlük şirketi olacağız rabbimizin izni ile.Şirketimizin Müdüresi ve 1 hissenin sahibi ablam Buğlem Ahlatlı ile el ele daha ileriye umarım bizim gibi genç yatırımcılara devlet desteği ve tevşiklerini esirgemezler.Malatya’mıza hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, yazar, Hamit, Ahlatlı’nın, çocukları;, İKA, Medyayı, kurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı