Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 14:56
 
Malatyalı Yunus Emre Yılmaz gözyaşlarıyla uğurlandı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Acı haber... Malatya-Ankara karayolu MAŞTİ kavşağında meydana gelen feci trafik kazasında hayatını kaybeden 19 yaşında ki Yunus Emre Yılmaz gözyaşları ile toprağa verildi.
Asayiş Haberi
Malatyalı Yunus Emre Yılmaz gözyaşlarıyla uğurlandı

Malatyalı Yunus Emre Yılmaz gözyaşlarıyla uğurlandı

Hayatının baharında trafik kazasında hayatını kaybeden 19 yaşında ki Yunus Emre Yılmaz’ın ailesi sinir krizleri geçirdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava
EMRE YILMAZ’IN HAYATINI KAYBETTİĞİ KAZA NASIL MEYDANA GELMİŞTİ…
Malatya’dan Ankara istikametine seyir halinde ki 23 BM 947 plakalı otomobil, bir anda kontrolde çıkıp karşı şeride geçip Aydın Altan idaresindeki 34 JY 722 plakalı otomobile çarptıktan sonra sürüklenip devrildi.
Bu aracın çarptığı 34 JY 722 plakalı otomobil ise savrularak, aynı istikametteki Hacı Ahmet Apaydın’ın idaresindeki 44 DA 626 plakalı otomobile çarptı. Bu esnada kazaya neden olan 23 BM 947 plakalı otomobilde bulunan 19 yaşındaki Yunus Emre Yılmaz ise araçtan yola fırladı ve 44 DA 626 plakalı otomobilin altında kaldı. Kazaya neden olan otomobil, Ali Çetinkaya’nın yönetimindeki 34 TC 2414 plakalı otomobile çarptı.
Feci kazada yola fırlayan 19 yaşında ki Yunus Emre Yılmaz adlı genç 44 DA 626 plakalı otomobilin altında da kalarak yaşamını yitirdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor
Yunus Emre Yılmaz’ın hayatını kaybettiği 23 BM 947 plakalı otomobilde bulunan 4 kişi yaralı olarak hastanelere kaldırıldılar.
İnönü Üniversitesinden görevli Hülya Bingöl Berktaş’ın halasının oğlu olan Yunus Emre Yılmaz’ın trafik kazasında hayatını kaybetmesi  Malatya’nın Hekimhan ilçesine bağlı Kocaözü Mahallesinde de büyük üzüntüye yol açtı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalı, Yunus, Emre, Yılmaz, gözyaşlarıyla, uğurlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı