Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 00:08
 
Malatyalılar İstanbul’da E.Y. Malatyaspor’un iftarında bir araya geldi
Uğur Hanbey Aladağ...:Emre Dalbudak…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber… Malatyalılar bugün İstanbul’da Evkur Yeni Malatyaspor’un iftar yemeğinde bir araya geldi. İftara çok sayıda kulüp başkanı da iştirak etti.
Spor Haberi
Malatyalılar İstanbul’da E.Y. Malatyaspor’un iftarında bir araya geldi

Malatyalılar bugün akşam İstanbul’da;

E.Y. Malatyaspor’un iftarında bir araya geldi...


 İstanbul’da bugün akşam Renaissance Polat Hotel'de düzenlenen Evkur Yeni Malatyaspor’un iftar yemeğinde başkan Adil Gevrek misafirleri kapıda karşılayıp uğurladı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’da Evkur Yeni Malatyaspor’un iftar yemeğine katılan isimler arasında yer aldı.


Evkur Yeni Malatyaspor’un iftar yemeğine Milletvekilleri, belediye başkanları, STK temsilcileri, sanatçılar, iş ve sanat ile siyaset dünyasından da çok sayıda isim katıldığı dikkat çekti. Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Veli Ağbaba, Başakşehir belediye başkanı Yasin Kartoğlu, MİAD Başkanı Yunus Akdaş, Arapgir belediye başkanı Haluk Çömertoğlu, CHP önceki il başkanı Celal Berktaş, CHP önceki Milletvekili Gülay Yedekçi, Selahattin Alpay, Muhittin Dalbudak, BJK Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Nusret Öncü, Erdem Aslanoğlu, Erol Ağça, Serkan Lama E.Y.Malatyaspor yöneticileri Malatyalılar ve davetliler iftarda yer alan isimlerdi.
Yoğun katılımın olduğu iftarda birlik ve beraberlik mesajları verildi.


Evkur Yeni Malatyaspor’un lig’i 5’nci sırada tamamlayarak Avrupa’ya gitmesi Malatyalılar arasında mutluluğa yol açtı.
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek”Bizlerle bir araya geldiğiniz için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatyalılar, İstanbul’da, E.Y., Malatyaspor’un, iftarında, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı