Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 16:04
 
Malatyalılar İstanbul’da Yeni Malatyaspor Store açılışında buluştu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber... Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya’dan sonra İstanbul’da da ymsStore mağazasının açılışı yoğun katılım ile yapıldı.
Spor Haberi
Malatyalılar İstanbul’da Yeni Malatyaspor Store açılışında buluştu

Malatyalılar İstanbul’da;


Evkur Yeni Malatyaspor Store açılışında buluştu

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık ve açık hava
İstanbul Esenler'deki Davutpaşa Caddesi'ndeki ymsStore mağazanın açılışına başkanı Gümrük ve Ticaret önceki Bakanı Milletvekili Bülent Tüfenkci, Tarım ve Köyişleri önceki bakanı Milletvekili Mehdi Eker, MHP Milletvekili Arzu Erdem, EYMS Kulüp Başkanı Adil Gevrek, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Erol Bulut, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile Malatyalı akademisyenler, işadamları, siyasiler ile taraftarlar katıldı.


Bülent Tüfenkci:”Milletvekillerimiz, İstanbul İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Yeni Malatyaspor Başkanı, Yöneticileri ve Teknik Ekibi ile birlikte Esenler'de Yeni Malatyaspor Store’un açılışını gerçekleştirdik. Yeni Malatyaspor camiamız için hayırlı olsun.


EYMS Başkanı Adil Gevrek :"Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Malatya'da iki mağazamız vardı. İstanbul'da yaşayan çok hemşerimiz var. Onların da büyük talepleri vardı. Esenler'de en çok Malatyalının yaşadığı ilçelerden birinde açılışımızı yapıyoruz. Amacımız taraftarlarımıza hizmet etmek." 


EYMS Teknik Direktörü Erol Bulut: ”mazağanın güzel olduğunu belirterek, "Esenler, Malatyalıların yoğun olduğu bir bölge. Kulüp yönetimimiz böyle bir karar alıp, burada bir mağaza açtı. İnşallah Malatyaspor'a hayırlı olacak." 

Görüntünün olası içeriği: Mehmet Çelik, ayakta

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyalılar, İstanbul’da, Yeni, Malatyaspor, Store, açılışında, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı