Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 19:11
 
Malatyanın Vekili, Malatyalı Hakeme sahip çıktı; sıra diğer vekillerde
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Malatyalı Suat Arslanboğa...Yıllardır sahipsizliği yaşadı. Malatya'dan Eskişehir'e gitti...Hakemlik için...Türkiye Futbol Federasyonu son toplantısında öyle bir karar aldı ki...
Spor Haberi
Malatyanın Vekili, Malatyalı Hakeme sahip çıktı; sıra diğer vekillerde

Malatyanın Vekili Mehmet Fendoğlu

ali aladağ mehmet fendoğlu ile ilgili görsel sonucu

Malatyalı Hakem Suat Arslanboğa'ya sahip çıktı...

Şok etkisine yol açtı...

Malatyalı Suat Arslanboğa'nın Beşiktaş-Başakşehir maçında ki kararı nedeniyle Hakemlik Sözleşmesi fesh edildi...Malatya Olay Gazetesi olarak konuyu gündeme taşıdık...

Ve...MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu"Malatyalı Suat Arslanboğa sahipsiz değildir. İstanbul Lobisine yedirtmeyiz"dedi ve sahip çıktı.

Sıra diğer Malatya Milletvekillerinden...

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu bakın ne dedi?

“1)-1 Mart'ta Malatyada oynanan Yeni Malatyaspor - Başakşehir maçında hakem Fırat Aydınus yardımcısına saldırdı,Tff rapor tuttu ama hakemliği fesih edilmedi.SArslanboga sıradan bir hakem hatası yapmasına rağmen çok daha ağır bir cezaya çarptırıldı. Bu çifte standart neden?

“Fendoğlu’ndan Suat Arslanboğa’ya destek”

2)-Hakem hataları her kulübün başına gelebilcek bir durumken, neden TEF de Galatasary ve Beşiktaş takımlarının maçlarında yapılan hatalardan sonra merkez hakem kurulu radikal karar almakta? Acaba bu iki büyük camia üzerinden bir operasyon mu yürütülüyor Türk futbolunda,3)-Suat Arslanboga' nın yaptığı basit denecek kırmızı kart hatasından sonra MHK ve TFF bundan sonra her hakemin hatasından sonra aynı kararı verebilecek midir yoksa Malatyalı olduğu için Suat Arslanboga istanbul lobisine kurban mı edilecektir?

Takipciyiz bundan sonra.!”

ali aladağ mehmet fendoğlu ile ilgili görsel sonucu

suat arslanboğa ile ilgili görsel sonucu

suat arslanboğa ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyanın, Vekili,, Malatyalı, Hakeme, sahip, çıktı;, sıra, diğer, vekillerde,
Yorumlar
Haber Yazılımı