Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:02
 
Malatyaspor Taraftarlar Derneği; yaşanan polemiklere katılmıyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber.. Marmara Derebeyleri’nin ültimatom’unun ardından, bu kez de Malatyaspor Taraftarlar Derneği’nden de açıklama geldi.
- Haberi
Malatyaspor Taraftarlar Derneği; yaşanan polemiklere katılmıyoruz

Malatyaspor Taraftarlar Derneği;

Yaşanan polemiklere katılmıyoruz...
Gündeme önce ültimatom bomba gibi düştü. Bugün de ayrı bir Malatyaspor taraftarlar derneğinin açıklaması geldi…
Gündeme düşen 2’nci açıklama aynen şöyle:
“Malatyaspor Taraftarlar Derneği olarak son günlerde transferle alakalı yaşanan polemiklere katılmıyoruz. 
Oyuncumuz Daniel Aleksic’in satışı sonrası polemiklerin artması ve Kulübümüze karşı yapılmaya çalışılan algı operasyonunu şiddetle kınıyoruz. Yıllarca hasretini çektiğimiz Süper Ligi memleketimize kazandıran, sonrasında Lig’de büyük başarı göstererek UEFA kupasına katılımı ile bizleri gururlandıran Başkan Adil Gevrek ve yönetimini bugün kötülemek yanlış bir davranıştır.
Dernek olarak yıllarca tribünlerin tozunu yutup her platformda memleketimizi en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz. 
Gelinen süreçte Aleksic’in takımın en iyi oyuncuları arasında olduğunu ve takımımıza büyük bir katkı sağladığını kimse inkar edemez. Kendisine gösterdiği emeklerden dolayı teşekkür ederiz. Fakat Unutulmamalıdır ki Y. Malatyaspor sadece Aleksic endeksli değildir. Transfer komitesinin kulübün menfaatlerini düşünerek Aleksic transferini  gerçekleştirdiklerine eminiz. 
Transfer konusunda geç kalındığının farkında olduğumuzuda belirtelim. Fakat aceleci davranıp transfer yapmak için transfer yapılmaması lazım. Bizler Kulüp başkanımız Adil Gevrek ve yönetim kuruluna sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz. Eski dönemlerde de aynı sorunlar dile getirilmiş, sonunda kazanan Malatya olmuştur.
Transferin son gününe kadar takımızın ilk günki ruhla ve aşkla çalışacağını ve eksiksiz bu yılda ligde hakettiğimiz yerde ligi bitireceğimize eminiz. Bu nedenle transferde taraftarlarımızın da sabırlı davranmasını, takıma zarar getirecek hareketlerden uzak durmasını istiyoruz. Kombine satışlarına destek vererek takıma katkı sağlamalarını arz ederiz. 
Malatyaspor Taraftarlar Derneği.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyaspor, Taraftarlar, Derneği;, yaşanan, polemiklere, katılmıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı