Malatyaspor USA, NewYork Polis Departmanını 6-3’le darma duman etti
Haber
26 Mart 2018 - Pazartesi 02:29
 
Malatyaspor USA, NewYork Polis Departmanını 6-3’le darma duman etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak gelişme… Malatyaspor USA takımı rakibi Newyork Polis Departmanını 6 - 3 gibi farklı bir skorla yenerek şampiyonluk yolunda bir engeli daha aştı.
- Haberi
Malatyaspor USA, NewYork Polis Departmanını 6-3’le darma duman etti

Malatyaspor USA, NewYork Polis Departmanını 6-3’le darma duman etti
ABD Liginde yer alan Şampiyonluğa adım adım yaklaşan Türkiye'nin gururu Malatyaspor USA takımı rakibi Newyork Polis Departmanını 6 - 3 mağlup etti

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, açık hava
Malatyaspor USA'nın  6 Golün 3'ünü  karşılaşmada  yıldızlaşan Tacikistanlı Milli Yıldız Akhtam Khamrokulov atarken ,  Kamerun’lu Milli Oyuncu Ronald Kufoin 2 Gol ve Takım Kaptanı Kemal Gürel'de 1 gol attı.
Malatyaspor USA Kulüp Başkanı Teoman Mutlu maç sonrası şunları söyledi.

Görüntünün olası içeriği: Teoman Mutlu, oturuyor, takım elbise ve iç mekan
“Malatyaspor USA . Ligde lider olarak yolumuza devam ediyoruz. Sezon sonu insallah Şampiyon olarak ipi göğüsleyip Şampiyon'luk kupasını Türkiye'ye Memleketimiz Malatya'ya götüreceğiz.”

MALATYA’LILAR NEW YORK POLİS TEŞKİLATINI “NYPD” EZEREK YENDİ

MALATYASPOR USA 6- NYPD 3

Amerika Cosmopolitan soccer ligi 14. Haftasında Türkiye’yi  temsil eden Malatyaspor Usa zorlu rakibi karşısında almış olduğu galibiyet sonrası, hedeflerine bir adım daha yaklaştı. Kalan 5 haftada alınacak galibiyetler sonrasında Cosmopolitan soccer liginde Şampiyonluğunu ilan edecek ekibimizde moreller üst seviyede . Alınan farklı galibiyet sonrası görüşlerini aldığımız Kulüp Başkanı Teoman mutlu; “gelinen şu noktadan sonra ne olursa olsun Malatya şehrine verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına kupayı ünlü TIME MEYDANIN’DA kaldıracağız. Çok zor günlerden geçiyoruz, üzerimize oynanan sindirme politikalarının farkındayız, ama şunu iyi bilmelerini istiyorum, hangi zorluklar ile üzerimize gelirlerse gelsinler bu takım bütün kirli oyunlara rağmen şampiyon olacaktır dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Öte yandan son oynanan Newyork polis departmani maçına oldukça ilgili olan Türkler’e bir mesaj gönderen Mutlu “sağolsunlar hep yanımızda, her platformda bizlere sonuna kadar destek veriyorlar, bizlere verdikleri desteklerin sonunda onlara bu şampiyonluğu hediye edeceğiz dedi.

Malatyaspor USA Newyork polis departmanini ezerek devirdi. 6-3. Goller Tajikistanli milli yildiz Akhtam Khamrokulov 3 adet Kaptanimiz Kemal Gurel 1, kamerunlu milli oyuncu ronald kufoin 2 adet. Ligde lider olarak yolumuza devam ediyoruz. Sezon sonu insallah kupa malatyaya gidicek.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyaspor, USA,, NewYork, Polis, Departmanını, 6-3’le, darma, duman, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı