Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 02:43
 
MASTÖB ve MAKON Gençlik Kollarında bayrak devir-teslimi yapıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Merkezi İstanbul’da bulunan MASTÖB ve MAKON Gençlik kollarında bayrak devir-teslim’i düzenlenen törenle yapıldı.
Ekonomi Haberi
MASTÖB ve MAKON Gençlik Kollarında bayrak devir-teslimi yapıldı

MASTÖB ve MAKON;

Gençlik Kollarında bayrak devir-teslimi yapıldı...
Bugün yapılan MASTÖB ve MAKON’nun yönetim kurulu toplantısında önceki başkan Bilal Elmas, bayrağı yeni başkan Aykut Salih Arıkbuğa’ya devretti.

Toplantıya Malatyalılar yoğun katılım gösterdi.

Görüntünün olası içeriği: 24 kişi, Ramazan Özkarakaş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Şaban Göktekin, Aykut Salih Arıkbuğa ve Ramazan Özkarakaş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 29 kişi, Uygun Öztürk, Celal Karahan, Ramazan Özkarakaş, İbrahım Balcı, Selçuk Gökçe ve Şaban Göktekin dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

AYKUT SALİH ARIKBOĞA NE DEDİ?

“Genç Mastöb & Genç Makon Yeni Yönetimi Kuruldu..!

Onursal Başkanımız Rahmetli Bekir Alyüz’ün Talimatıyla kurulan Gençlik Kollarımız Gençliğin abisi olarak gördüğü Başkanımız Bilal Elmas’ın öncülüğünde bugüne kadar Malatyamıza Gençlerimize hizmet verdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

2011 yılından günümüze kadar yaptığımız tüm programlarda Malatya Şehrini,Malatya ismini ön planda tutarak hiçbir çıkar menfaat gözetmeden hizmet ettiğimiz Gençlik kollarımızda yeni yönetimimizi açıkladık.

Yeni yönetim listemize güvenlerinin sonsuz olduğunu dile getiren başta Genel Başkanımız Adil Gevrek olmak üzere tüm başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Yeni Yönetim kurulma aşamasında bizlere yardımlarını esirgemeyen her an yanımızda olan başta abimiz Bilal Elmas ve Bir önceki yönetimden bulunan çok değerli abilerimiz Ömer Yoldaş, Ahmet Şahin, İbrahım Balcı ‘ya Teşekkür ederiz.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ayakkabılar, takım elbise ve iç mekan

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği ve Malatya Konfederasyonu gibi Malatyanın birleştirici gücü olan kurumlara benim katılmama vesile olan ve Malatyamıza hizmet etme gibi bir şansı bana veren kendi derneğim olan Malatya Pütürge Kavaklıdere Rıka Derneği başkanı Hasan Arıkbuğa ve Yönetimine, Gençlik kollarımıza,kadın kollarımıza ve değerli Rıkalılara Teşekkür ederim.

Yönetimimizi açıkladığımız Gecemizde bizleri yanlız bırakmayan çok değerli Başkanvekillerimize ,Federasyon Başkanlarımıza ,Dernek Başkanlarımıza, Dernek Gençlik Kollarımıza ve misafirlerimize Teşekkür ederiz.

Daima Gençlik,
Daima Yenilik..!”

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Aykut Salih Arıkbuğa dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MASTÖB, ve, MAKON, Gençlik, Kollarında, bayrak, devir-teslimi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı