Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; Muhalefetin kafası karışık
Haber
08 Kasım 2021 - Pazartesi 00:08
 
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; Muhalefetin kafası karışık
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Malatya’da gazetecilerle bir araya geldi. İnce Gazetecilere açıklama yapıp ardından da soruları cevapladı.
Siyaset Haberi
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; Muhalefetin kafası karışık

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; Muhalefetin kafası karışık...

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Muhalefetin kafasının karışık olduğunu ifade edip önemli mesajlar verdi. Memleket Partisi İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç ve yönetimi eşlik etti.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce gazetecilere işte yaptığı açıklama.

Bir 7 kişi ve şunu diyen bir yazı 'MEMLEKET PARTISİ MALATYA TEŞKİLAT' görseli olabilir

KAYISIDA EZİCİ BİR ÇOĞUNLUK BİZİM ELİMİZDE…:

“Dünyada kuru kayısı üretiminin yüzde 70’ini biz karşılıyoruz, Malatya’da. Ezici bir çoğunluk bizim elimizde böyle iken dünya piyasalarında tek güç biz olamıyorsak kayısı üreticisi fakir olabiliyorsa ortada bir akılsızlık var demektir. Fındık, yüzde 65’ini biz üretiyoruz. Ama belirleyici değiliz. Çikolata firmalarına diz çöktüremiyoruz. Fiyatını Almanya belirliyor. Bul olmamalı…

BİRİNCİ PARTİ…:

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

“Memleket Partisi olarak kutuplaşma siyasetinde yokuz. Ayrıştıran kutuplaştıran tarafta olmayacağız. Konjonktürel siyasette asla yokuz.

ATATÜRK’Ü ELEŞTİREMEZSİN…:

Bugün böyle yarın öyle değil. Diyarbakır’a gidip özerlik konuşup, Trabzon’da şehit babası, İzmir’de Atatürkçü, Yozgat’ta Kandil bombacısı olmayacağız, neyse o. Bizim partimizde Atatürk’ü eleştiremezsin, doğa ve çevreye saygı göstereceksin, kadına şiddet ve çocuk istismarını yüksek sesle kınayacaksın, siyasette rant elde etmeyeceksin, terörün her türlüsünü kınayacaksın ve ayrımcılık yapmayacaksın…

MİLLET İTTİFAKINI KAFASI KARIŞIK…:

Demokrasi demokrasi diye bağırıyorlar, tek adam tek adam diye bağırıyorlar, doğru tek adam. Muhalefettekiler tek adam değil mi, partilerin tüzüklerine bakın.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Cumhurbaşkanı adaylığı için CV bırakıyorlar. Duydunuz değil mi CV bırakıyorlar. Yüksek maaşlı bürokrat alımı bence KPSS ile yapsınlar daha iyi. Ne kadar belirleyici değil mi. Çalışan mı olacak cumhurbaşkanı. Kafası karışık bu muhalefetin. Bir tane kukla cumhurbaşkanı bulacaklarmış, etliye sütlüye karışmayacak sonra bir tane yardımcı yapacaklarmış o yardımcı başbakan gibi olacakmış memleketi yönetecekmiş çocuk oyuncağı. Bir siyasi partinin amacı ülkeyi yönetmektir. Partinin genel başkanı da bir numaralı adamıdır partinin. Onun görevi de nedir bir numaralı göreve talip olmaktır. Olmayan yere talip olunur mu, başbakanlık var mı Türkiye’de. Başbakanlık yoksa, başbakan adayı da olunmaz. Şu anda Cumhurbaşkanı var. Cumhurbaşkanlığına aday olacaksın. Dostlarla CV bırakanlarla olmaz bu doğru değil.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

ERDOĞAN AZERBAYCAN’A AZ YARDIM ETMİŞ…:

Ben Cumhurbaşkanı olsaydım Erdoğan Azerbaycan’a az yardım etmiş ben daha çok yardım ederdim. Libya’da ne işimiz var dediler, ben doğru bulmuyorum muhalefetin bu yaklaşımını Libya’da olmalıyız. Mavi vatanı sonuna kadar savunuyoruz” Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Malatya’dan Gaziantep’e gitmek için yola çıktı.

Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Memleket, Partisi, Genel, Başkanı, Muharrem, İnce;, Muhalefetin, kafası, karışık,
Yorumlar
Haber Yazılımı