Haber Detayı
30 Haziran 2019 - Pazar 19:43
 
Mercedes Kadir'in evinde yine yangın çıktı; itfaiye yetişti...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Şok haber… Malatya'nın meşhur ismi...Mercedes Kadir...Mercedes Kadir'in evinde bugün yangın çıktı...İtfaiye zamanında müdahale ile yangını söndürdü...
Asayiş Haberi
Mercedes Kadir'in evinde yine yangın çıktı; itfaiye yetişti...

Mercedes Kadir'in evinde yine yangın çıktı;

mercedes kadir ile ilgili görsel sonucu

İtfaiye yetişti...

Bundan 2 yıl önce de Mercedes Kadir'in evinde yangın çıkmıştı. Bugün çıkan yangın ise ucuz atlatıldı...Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit olayı sosyal medyada ki hesabında şu sözlerle duydurdu:

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, bitki, açık hava ve doğa

"Mahallemiz musa sokağın arkasında bahçelik kısımda henuz nedeni belirlenemeyen sebeple çıkan evlere sıçramadan itfaiyenin zamanında müdahelwsiyle söndürüldü.Olay saat 15.30 sıraları da meydana geldi.Bir vatandaşın yangını görmesi uzerine 110 itfaiye çağrı merkezine haber vermesi uzerine itfaiye ekipleri çok kısa bir zamanda yangın yerine ulaştı.Bahçelik kısımda başlayan yangına zamanında müdahele edilmeseydi.Neredeyse bir sokak tamamen yanabilirdi.

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, açık hava ve doğa

Musa sokakta bulunan evlerin tamamen müstakil tek katlı ve bitişik şekilde olması nedeniyle başlayan yangın evden eve sıçrayabilirdi.Hatta itfaiye ekiplerinin soğutma işlemi sırasında yan taraftaki evin çatısından dumanlar yükselmeye başladı.Rüzgarın etkisiyle kıvılcımlar ondilin tabakası üzerine sıçramış.İtfaiye ekipleri tekrardan müdahele etmesiyle ikinci yangın tehlikeside önlendi.Yanan bahçelik kısım ise Malatya'nın sevilen yüzü mersedes kadirin evinin olduğu öğrenildi.Bilindiği gibi Mersedes Kadirin evi 2 yıl önce yanarak zarar görmüştü.”

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Mercedes, Kadir'in, evinde, yine, yangın, çıktı;, itfaiye, yetişti...,
Yorumlar
Haber Yazılımı