MESKKK Başkanı Ali Evren’den Malatya Olay ve Hanbey Grup’a Osmanlı Tuğrası
Haber
18 Kasım 2020 - Çarşamba 21:03
 
MESKKK Başkanı Ali Evren’den Malatya Olay ve Hanbey Grup’a Osmanlı Tuğrası
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren’den Malatya Olay’a ve Hanbey Grup’a Osmanlı Tuğrası hediye etti.
Kültür Haberi
MESKKK Başkanı Ali Evren’den Malatya Olay ve Hanbey Grup’a Osmanlı Tuğrası

MESKKK Başkanı Ali Evren’den Malatya Olay

Ve Hanbey Grup’a Osmanlı Tuğrası...

Malatya’da bir çok kurum ve kuruluşa İstiklal Marşı, Osmanlı Tuğrası, Türk Bayrağı hediye etmesi ile “Tarihe saygı duyan başkan” diye anılan  Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, bugün de aynı hediyeyi Hanbey Grup’a yaptı.

Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Muhtar Veysel Özkan’ın da hazır bulunduğu bir törenle Malatya Olay’ın da yer aldığı Hanbey Grup’ta Usta Gazeteci Ali Aladağ’a Osmanlı Tuğrası hediye edipi ve ardından da açıklama yaptı.

Malatya Olay Gazetesi, Malatya Olay Televizyonu ve Malatyam Haber Gazetesinin Milli ve Manevi değerlere özen gösterip kentin tüm meselelerine eğilmesinden dolayı ayrı bir yere sahip olduğunu söyleyen Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren”Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Hanbey Grup’ta yer alan tüm yayın yapan kuruluşların tarihi ile var olmasını ifade edip daha sonra sözlerini şöyle noktaladı:

“Malatya ile var olan. Malatya için duyarlı olan. Tarihe önem veren Hanbey Grupta yer alan tüm yayın kuruluşları tarih içerisinde hep var olsun. Ecdadımızdan bize yadigar Osmanlı Tuğrası’nın da en yüksek noktada yer alacağına yüreğimle inanmaktayım.”

Aladağ ise Osmanlı Tuğrası'nın Hanbey Grup'un simgesi olacağını belirtip, Başkan Ali Evren'e teşekkür etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MESKKK, Başkanı, Ali, Evren’den, Malatya, Olay, ve, Hanbey, Grup’a, Osmanlı, Tuğrası,
Yorumlar
Haber Yazılımı