MESOB Başkanı Şevket Keskin’in Kurban Bayramı mesajı
Haber
31 Temmuz 2020 - Cuma 07:03
 
MESOB Başkanı Şevket Keskin’in Kurban Bayramı mesajı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya’nın Süper Lig’de kalması ile çifte bayram yaşıyoruz.” dedi.
Kültür Haberi
MESOB Başkanı Şevket Keskin’in Kurban Bayramı mesajı

MESOB Başkanı Şevket Keskin’in;

Kurban Bayramı mesajı...

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği “Kimsesizlerimizi, yetimlerimizi, yaşlılarımızı unutmadığımız, koruduğumuz kolladığımız, nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olsun” dedi.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’in Kurban Bayramı Mesajını ynen şöyle:

 “Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan
Toplumsal hayatımızın temel taşlarından olan bu müstesna bayramımız umuyorum ki; milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını feda etmiş şehitlerimizle, kahraman gazilerimizin emanetlerini bağrımıza bastığımız, kimsesizlerimizi, yetimlerimizi, yaşlılarımızı unutmadığımız, koruduğumuz kolladığımız, nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olur.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta esnaf ve sanatkar camiamızın, Malatyalı hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar; ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MESOB, Başkanı, Şevket, Keskin’in, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı