Haber Detayı
14 Eylül 2017 - Perşembe 23:57
 
MHP Akçadağ kongresi için geri sayım başladı; Leventoğlu halkımız kongremize davetli
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Milliyetçi Hareket Partisi, Malatya’da ilçe kongrelerini bir bir yapıyor. MHP’nin Akçadağ kongresi için geri sayım başladı. MHP’nin en güçlü olduğu ilçelerden birisi olan Akçadağ’da Cahit Zafer Leventoğlu başkanlık için tek aday olduğu gelen haberler arasında yer aldı...
Siyaset Haberi
MHP Akçadağ kongresi için geri sayım başladı; Leventoğlu halkımız kongremize davetli

MHP Akçadağ kongresi için geri sayım başladı...

MHP Akçadağ ilçe Başkanlığına 5 ay önce atama ile göreve gelen Cahit Zafer  Leventoğlu “16 Eylül de yapılacak olan kurultay için listelerimiz askıdadır. Davamıza ve Türkiye’mize gönül veren her ülküdaşım başkanlığa yönetime aday olur talipli olur”dedi.

MHP Akçadağ ilçe kongresi 16 Eylül Cumartesi günü saat 10.00 başlayacak. Kongreye MHP il başkanı Dr. Ömer Faruk Kalı’da katılacak.

MHP Akçadağ ilçe başkanlığına 5 ay önce atama ile göreve gelen Cahit Zafer Leventoğlu ve yönetimi Akçadağ da her bölge de gezerek sorun veya eksik gördüklerini komuoyuna da paylaşarak çözüm odaklı bir şekilde çalışma yaptıkları dikkat çekti. Leventoğlu “Gönül verdiğimiz baş koyduğumuz davamızın bir neferi olarak dün olduğu gibi bugün de yarın da çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

MHP Akçadağ ilçe kongresine yoğun katılım bekleniyor. Leventoğlu halk arasında da oldukça seviliyor.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Akçadağ, kongresi, için, geri, sayım, başladı;, Leventoğlu, halkımız, kongremize, davetli, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı