Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 16:09
 
MHP İl Başkanı Avşar; büyük yolculuğunun 50. yılını idrak etmiş bulunmaktayız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar,”Büyük yolculuğunun 50. yılını idrak etmiş bulunmaktayız.”dedi.
Siyaset Haberi
MHP İl Başkanı Avşar; büyük yolculuğunun 50. yılını idrak etmiş bulunmaktayız

MHP İl Başkanı Avşar;

bülent avşar ile ilgili görsel sonucu

Büyük yolculuğunun 50. yılını idrak etmiş bulunmaktayız
Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, MHP'nin kuruluşunun 50. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
Milliyetçi Harekat Partisi Malatya İl Başkanı Avşar, mesajında şunları söyledi:

bülent avşar ile ilgili görsel sonucu
"8-9 Şubat 1969 tarihinde rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in önderliğinde, Türkiye merkezli yeni bir medeniyet, yeni bir dünya ve yeni bir toplum anlayışının siyasetteki temsilcisi olarak kurulan Milliyetçi Hareket Partisi'nin o tarihte başlayan büyük yolculuğunun 50. yılını idrak etmiş bulunmaktayız. Türk milliyetçiliğinin çıktığı bu kutlu yolculuk, Türk milletine, Türk vatanına ve insanlığa hizmet yolunda yılgınlığa, umutsuzluğa ve kesintiye meydan vermeden kara sevdalıların omzunda ilelebet yürümeye devam edecektir.

bülent avşar ile ilgili görsel sonucu

Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'in arkadaşlarına hitaben söylediği, "Emanet olunan davayı kucakladım. Hiç arkama bakmadan, tereddütsüz, hiçbir şeye aldırmadan yürüyorum" sözleri bu tarihi sürecin ve şuurun yansımasıdır. Türk milliyetçiliği, taşınması çok ağır bir sorumluluk ve çok şerefli bir hüviyettir. Bu vesileyle, Türklüğü yaşatmak uğruna hayatlarını feda eden kahraman ecdadımızı, bugün bölücülükle mücadele ederken şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnet duygularımla yad ediyorum.

Bir ülkü etrafında toplanmak için bizlere liderlik etmiş, yol göstermiş, bizleri yetiştirmiş olan, ömrünü Türk-İslam ülküsüne adamış Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'e, şehitlerimize, ebediyete intikal etmiş aziz dava arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum" 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Avşar;, büyük, yolculuğunun, 50., yılını, idrak, etmiş, bulunmaktayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı