Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 16:04
 
MHP İl Başkanı Bülent Avşar; yıkılanlardan, satanlardan ve yılanlardan asla olmayacağız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak gelişme… MHP Malatya’da yeni il yönetim iş başına geçti. Milliyetçi Hareket Partisi Malatya il Başkanlığına seçilen Bülent Avşar mazbatasını bugün alarak görevine başladı.
Siyaset Haberi
MHP İl Başkanı Bülent Avşar; yıkılanlardan, satanlardan ve yılanlardan asla olmayacağız

MHP İl Başkanı Bülent Avşar; yıkılanlardan, satanlardan ve yılanlardan asla olmayacağız
Milliyetçi Hareket Partisi'nin Malatya’da 12. Olağan Kongresinde il başkanlığına seçilen  Bülent Avşar Malatya Adliye’de Yüksek Seçim Kurulu İl Seçim Müdürü Gürsel Dursun'dan mazbatasını aldı. Avşar partililerle YSK’ya geldi.


Mazbatasını alan MHP’nin çiçeği burnunda il başkanı Bülent Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kışla Caddesinde ki MHP il binasına geldiler.


MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar tebrikleri ve kutlamaları kabul edip, gazetecilere de açıklamada bulundu ve şunları söyledi:


“MHP’nin Malatya il kongresi demokrasi şölenine sahne oldu. Ülkücülüğün gereği birlik ve bütünlük resmi ortaya çıkmıştır. 
Yol arkadaşlığı ve dava adamlığının gereğini delegemiz yapmıştır. Kongremizin kazananı sadece ve sadece ülkücü ve Milliyetçi harekettir. İl kongremizde, şehrin en doğusundan en batısına kadar bizleri yalnız bırakmayan tüm Türk Milliyetçilerinden Allah razı olsun.


Binlerce ülkücünün katılımı ile gerçekleştirdiğimiz kongrede, kararlılığı ve dik duruşu ile bizlere güven veren ve bu çatı altında bilge liderin emrinde birleşen MHP'li bütün dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. 
Şunu açık ve net bir şekilde ifade etmeliyim ki; yıkılanlardan, satanlardan ve yılanlardan asla olmayacağız. Başarmak için kutlu bilge Kağan’ın dediği gibi gece uyumayacağız gündüz oturmayacağız, Türk Milliyetçiliğini ulaşması gereken en son noktaya ulaştırmak için tüm enerjimizi ve gücümüzü kullanacağız.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Bülent, Avşar;, yıkılanlardan,, satanlardan, ve, yılanlardan, asla, olmayacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı