Haber Detayı
03 Kasım 2017 - Cuma 14:25
 
MHP il başkanı Ömer Faruk Kalı; yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Milliyetçi Hareket Partisi Malatya il kongresi 5 Kasım Pazar günü yapılacak. MHP il başkanlığına mevcut il başkanı Dr. Ömer Faruk Kalı tekrar aday olduğunu açıkladı. MHP il başkanlığında saat 14.00’de basın toplantısı düzenleyen il başkanı Dr. Ömer Faruk Kalı önemli mesajlarda verdi.
Siyaset Haberi
MHP il başkanı Ömer Faruk Kalı; yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı

MHP il başkanı Ömer Faruk Kalı; yeniden başkanlığa aday 
Milliyetçi Hareket Partisi’nden kongre süreci devam ediyor.


MHP’nin Malatya il kongresi 5 Kasım Pazar günü yapılacak. Kongrede başkan adayı olacağını mevcut il başkanı Dr. Ömer Faruk Kalı düzenlediği basın toplantısında kamuoyuna açıkladı.
MHP’de düzenlenen basın toplantısında Başkan yardımcısı Hasan Baydoğan, Akçadağ ilçe başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Aydın Pektaş ve partililer hazır bulundu.

Başkan Kalı toplantıda şöyle dedi "Yolumuz hak yolu,gayemiz yüce Türk milletine hizmettir.Allah'ın rızası için çıktığımız bu yolda önümüze çıkan her engeli aşar,dağları yol yapar,yine de hedefimize ulaşırız.Bizler şerefli bir bayrağın taşıyıcısı,kutlu bir davanın bekçileriyiz,Allah'ın izniyle tüm dünyaya milliyetçi ülkücü hareketin gür sesini bir kez daha Malatya'dan haykıracağız.Malatya il kongremizi bu manevi iklimde,birlik ve beraberlik duygusunu daha da perçinleyerek şölen havasında gerçekleştireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm dava arkadaşlarımı selamlıyor,il kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."


MHP İL BAŞKANLIĞINA MEHMET ALİ KAYA’DA ADAY OLDU

mehmet ali kaya ali aladağ ile ilgili görsel sonucu
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Ali Kaya’da il başkanlığına aday olduğunu saat 14.30 da düzenlediği basın toplantısında kamuoyu ile paylaştı.

MHP il bşknlığına aday olan Mehmet Ali Kaya, yıllardır Yeşilyurt ilçe başkanlığı görevini yürütüyor.

Kaya şunları söyledi:“Yaşanan bu süreç içerisinde şahsımın liderimiz Dr. Devlet Bahçeli yanında dik duruşunun ne kadar haklı olduğunu yaşadığımız şu günlerde daha iyi anladım. Herkes anladı ve gördük ki Türkiye’nin gerçek lideri Dr. Devlet Bahçeli ve Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bilge liderim Devlet Bahçeli’nin teveccühü ile sizlerin huzurunda il başkanlığına aday olduğumu belirtmek isterim. Bu süreçten sonra ebetteki işimiz ve mesaimiz daha da fazlalaşacak. Amacım il başkanlığını kazandıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi’ni Malatya’da eski günlerine geri döndürerek, milletvekilleri ve belediye başkanlıkları kazandırmaktır. Asla ve asla küçük olsun benim olsun anlayışı ile il başkanlığı yapmayacağımı bilmenizi isterim. Halk odaklı, kimseye tepeden bakmayan davamızın en büyüğünden en küçüğüne kadar herkesi kucakladığımızı samimiyet endeksli bir yönetim anlayışı ile cennet mekan başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde bilgi liderim Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinden inşallah herkesi kucakladığımız, samimiyet endeksli bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz”

mehmet ali kaya ali aladağ ile ilgili görsel sonucu
MHP İL BAŞKANLIĞINA BÜLENT AVŞAR’DA ADAY…

bülent avşar ile ilgili görsel sonucu
MHP’de Bülent Avşar’da il başkanlığına aday olduğunu önceki gün kamuoyuna duyurmuştu.AvşarBilge liderimiz Devlet Bahçeli 'nin ilkelerini ve ülkülerini Malatyalı hemşerilerimize daha yoğun ve azim dolu anlatmak için, Malatya'mızın tüm ilçe, köy, mezralarına kadar bu anlatımlarımızı ulaştırabilmek için MHP il başkanlığına adayım”dedi.

bülent avşar ile ilgili görsel sonucu
MHP’nin 5 Kasım’da yapılacak olan kongresinde 3 isim başkanlık için yarışacak.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, il, başkanı, Ömer, Faruk, Kalı;, yeniden, başkanlığa, aday, olduğunu, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı