Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 23:03
 
MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar’dan Malatya Olay’a Kur’an-ı Kerim ve Ay Yıldızlı Bayrak
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı R.Bülent Avşar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle bugün de ziyaretlerini gün boyu devam ettirdi.
Siyaset Haberi
MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar’dan Malatya Olay’a Kur’an-ı Kerim ve Ay Yıldızlı Bayrak

MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar’dan Malatya Olay’a Kur’an-ı Kerim ve Ay Yıldızlı Bayrak
Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı R. Bülent Avşar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle  beraberinde Başkan Yardımcıları Burhan Kılıç ve Said Yalçın ile birlikte Malatya Olay Televizyonu ile Malatya Olay Gazetesini ve Hanbey Grup Medyayı ziyaret etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar
MHP İl Başkanı Bülent Avşar,Malatya Olay’ı ziyaretinde Malatya Olav Tv’nin düzenlenmekte olan stüdyosunu gezip çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Malatya Olay’da duayen-usta gazeteci Ali Aladağ’a Kur’an-ı Kerim ve Şehitlerimizin kanında yrengini alan Ay Yıldızlı Bayrağımızı öperek takdim etti. Ali Aladağ MHP il başkanı R. Bülent Avşar’ın hediye ettiği Kur’an-ı Kerim’i ve Ay Yıldızlı bayrağı öpüp anlına koyup “En anlamlı ve en yüce armağanı anlamlı günde almak bize onur verdi.  Öpüyor anlıma koyuyor ve başımın üstünde en yüce hediyeyi armağanı teslim alıyorum”dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi
MHP İl Başkanı R. Bülent Avşar ve yönetiminin iş başına gelmesinin kısa bir süre olmasına rağmen çalışmaları, halkla omuz-omuza olmaları Malatya’da takdirle karşılandığını dile getiren Usta-Duayen Gazeteci Ali Aladağ “Davasının eri, bilge lider Devlet Bahçeli’nin sevdalısı olan yılların kadim dostu kardeşim R. Bülent Avşar ve saygı değer  yönetimi ziyaretleriyle bizleri şereflendirdi. Onur ve Gurur duydum” açıklamasını yaptı.
MHP İl Başkanı Bülent Avşar ise ziyarette şu açıklamada bulundu:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, oturma odası, masa ve iç mekan
“Gece gündüz demeden çalışarak halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden, çalışan  yüreği vatan-millet aşkı ile dolu dolu olan tüm basın mensuplarına en derin saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü bayramınızı en içten kalbi duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Şan-ı Yüce Allah’ım yar ve yardımcınız olsun”

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi
Gazetecilerin önemli bir görevi ifa ettiklerini dile getiren MHP İl Başkanı Bülent Avşar ve yönetimi Malatya Olay’ın ilkeli dürüst milli yayıncılığından da övgü ile söz etti.
Başkan Avşar, Malatya Olay Gazetesinin son sayısını da inceledi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Malatya’dan MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’ye tam destek

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, bir yazılı açıklama yaparak son günlerdeki süreç hakkında, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’ye tam destek olduklarını açıkladı.

MHP Malatya İl Başkanı Avşar, “Son günlerde liderimiz Devlet Bahçeli bey’e saldırıları kınıyoruz. Teşkilat olarak Malatya’da bu tür saldırılara müsaade etmeyeceğiz” dedi.

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar bir yazılı açıklama yaparak, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’yi anlamayan örümcek kafalılar için, liderimizin ne denli devlet adamı oalduğunu anlamayacak kadar küçük beyinlere sadece derim ki, “Sorun üreten değil sorunu tespit eden; Çözümsüzlük girdabına kapılmayıp çözüm üreten; Halkla birlikte halk için çalışan; Halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen; Halkın sesi Hakk’ın sesidir diyen; Koltuk endişesi taşımayan nitelikli kadroya sahip; Güzel Ahlâkı şiar edinmiş örnek şahsiyetlerle bezenmiş; Ümitsizliğin girdabına kapılan değil ümit saçan; Merkez ve teşkilatları ayıran değil, teşkilatları merkezde birliğedönüştüren; İsminde geçen ‘HAREKET’in hakkını veren; Millete rağmen değil milletle birlikte hareket eden;

Ne mağdur olan ne de mağdur eden, mağdurun yanında olan; Kandıranlardan ve kandırılanlardan olmayan; Ne korkak ne de zalim, her konuda cesur olan; Merkezi belli olmayanlar tarafından yönetilen değil yöneten; Kirli işler için kirli ortaklıklar kurmayan; Devletin kurumlarıyla kavga eden değil bütünleşen; Sivil toplum örgütleriyle irtibatlı; Türk ve İslâm dünyasına duyarlı; Dine sırtını dönmeyen ama dini siyasete alet etmeyen ve din istismarına da müsaade etmeyen;Sözü ve özü bir; ADALET’i şiar edinmiş; İçeriye yönelik kavganın kahraman üretmeyeceğini bilen; KÖKÜYLE MAZİYE, DALLARIYLA GELECEĞE UZANAN BİR SEVDALILAR HAREKETİDİR. “dedi.

Avşar açıklamasına;

“Allah’a hamdolsun ki;Ebed müddet yani sonsuza kadar devam edecek bir davamız var,

Asla kandırmayan ve kandırılmayan bir liderimiz var,Hem geçmişte hem de günümüzde davası için her şeyini feda etmiş ve feda etmeye hazır ülküdaşlarımız var.”ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, R., Bülent, Avşar’dan, Malatya, Olay’a, Kur’an-ı, Kerim, ve, Ay, Yıldızlı, Bayrak,
Yorumlar
Haber Yazılımı