Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 15:52
 
MHP İl Başkanı Samanlı; Kazada ihmali olanlar varsa tespit edilmeli
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mesut Samanlı “Bu elim kazanın gerçekleşmesinde ihmali olan sorumluların biran evvel tespit edilmeli.” Dedi.
Sağlık Haberi
MHP İl Başkanı Samanlı; Kazada ihmali olanlar varsa tespit edilmeli

MHP İl Başkanı Samanlı;

Kazada ihmali olanlar varsa tespit edilmeli..

MHP il başkanı Mesut Yılmaz, hastanede tedavi altında bulunan yaralı demiryolcuları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini sundu.

MHP il başkanı Mesut Samanlı ziyaret ve kaza ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Malatya’mızın Battalgazi ilçesinde Kemerköprü mevkiinde iki yük treninin kafa kafaya çarpışması sonucu  2 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 4 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Gerçekleşen bu kaza bizleri derinden üzmüştür. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve bütün TCDD çalışanlarına taziye dileklerimi iletiyorum. Yine yaralanarak çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuşmayı nasip etsin inşallah.

Bir daha böyle elim bir kazanın tekrar etmemesini temenni ediyoruz. Kazanın sebeplerinin tez zaman da tespit edilerek gereken tedbirlerin bir an önce alınmasını diliyoruz.

Bu elim kazanın gerçekleşmesinde ihmali olan sorumluların biran evvel tespit edilerek gereken adli işlemlerin gerçekleşmesini temenni ediyoruz.

Gerçekleşen bu elim kazada yaralanarak Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi altına alınan yaralılarımızı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ileterek TBMM çalışmaları nedeniyle Ankara’da bulunan Milletvekilimiz Mehmet Fendoğlu’nuda telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini kendilerine  ilettim.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Samanlı;, Kazada, ihmali, olanlar, varsa, tespit, edilmeli,
Yorumlar
Haber Yazılımı