Haber Detayı
06 Ocak 2019 - Pazar 23:28
 
MHP Kadın Kolları tarafından düzenledi; Kaybolan değerlerimiz
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MHP Kadın Kolları il Başkanlığı tarafından düzenlenen programda "Kaybolan Değerlerimiz" konulu seminer düzenlendi.
Eğitim Haberi
MHP Kadın Kolları tarafından düzenledi; Kaybolan değerlerimiz

MHP Kadın Kolları tarafından düzenledi;

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Hülya Berktaş Bingöl dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Kaybolan değerlerimiz...

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Hülya Berktaş Bingöl dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Seminer İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde görev yapan Dr. Öğretim Üyesi Hülya Bingöl tarafından verildi.
Geçtiğimiz günlerde MHP Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek'in davetiyle "Türk Aile Yapısında Kadının Yeri" konulu seminerini veren Dr. Öğretim Üyesi Hülya Bingöl bugünde "Kaybolan Değerlerimiz" konulu seminerini gerçekleştirdi. Yaşamın maddi boyutlarındaki büyük değişimin, insanı ve onun değerlerini etkilediğinden bahseden Bingöl; Modern çağ ve kapitalizmin insanın ruhundan ziyade, bedenini ve konforunu dikkate alıp İnsanı, doyurmayı, güzelleştirmeyi ve rahat ettirmeyi önemsediğini
Bunun aynı zamanda kapitalizmin varlık sebebi olduğunu, insanın ne kadar çok tüketirse çarklarında o kadar hızlı döndüğünü anlattı.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Kapitalizmin çarkları hızla dönerken, insanı yücelten, onu farklı ve güçlü kılan ne varsa onlarıda öğüttüğünü Duygularını, değerlerini, kültürünü ve inancınıda yozlaştırdığını ifade eden Bingöl akrabalık komşuluk gibi değerlerimizinde artık kaybolmaya yüz tuttuğunu çocuklarımızı Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve faziletiyle ve değer yargılarımızla yetiştirdiğimizde yarının sarsılmaz ve yıkılmaz güçlü Türkiye'sini inşa edeceğimizi söyledi.

MHP’den "Kaybolan Değerlerimiz" konulu seminer
MHP Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek ise seminer sonrası , “Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Hedefimiz kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizi gün yüzüne çıkarmaktır.Bugün Kadın Kolları olarak düzenlediğimiz seminere iştirak eden herkese çok teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: MHP, Kadın, Kolları, tarafından, düzenledi;, Kaybolan, değerlerimiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı