MHP'li Başkan Samanlı; küme düşen takımlar masada mı, sahada mı belli olacak?
Haber
29 Haziran 2020 - Pazartesi 14:24
 
MHP'li Başkan Samanlı; küme düşen takımlar masada mı, sahada mı belli olacak?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mesut Samanlı “Yeni malatyaspor yalnız değildir?” dedi ve ardından “Süper Lig’den küme düşen takımlar masada mı yoksa sahada mı belli olacak?”diye sordu.
Spor Haberi
MHP'li Başkan Samanlı; küme düşen takımlar masada mı, sahada mı belli olacak?

MHP'li Başkan Samanlı...Küme düşen takımlar;

Masada mı, sahada mı belli olacak?

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mesut Samanlı, BtcTürk Yeni Malatyaspor’un son haftalarda oynadığı maçlarda yaşanan hakem hataları kentte büyük tepkilere neden olduğuna dikkat çekip kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mesut Samanlı’nın açıklaması aynen şöyle…:”Türkiye Futbol Federasyonu Süper Ligi’nde Yeni Malatyaspor üzerine oynanan oyunlar, son üç haftadır hakem hataları ile açık bir şekilde ortadadır.

Buradan özellikle sormak istiyoruz Süper Lig’den küme düşen takımlar masada mı yoksa sahada mı belli olacak?

Bizler Malatyasporumuzun ne yönetimsel ne sportif ne de kirli oyunlar karşılığında göz göre göre küme düşmesine müsaade etmeyeceğiz.

Malatya şehri, Yeni Malatyaspor başkanının ve yönetiminin TFF ile kurmuş olduğu yaşanmış, doğru ya da yanlış diyalogların kurbanı olamaz.

Bizler bu sürecin yakından takipçisi olacağız.

Özellikle futbolcularımıza çağrıda bulunmak istiyoruz; “Malatya şehri bütün hemşerilerimiz ile birlikte size inanıyor ve güveniyor.”

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya il Başkanlığı olarak TFF’yı ve MHK’yı uyarıyoruz. Malatyasporumuzun kalan maçlarında daha dikkatli ve doğru kararlar almalarını ve ligin en güzel şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz.

Şehrimizin bütün dinamikleriyle beraber bu zorlu süreçte takımımızın sonuna kadar yanında ve destekçisi olacağımızı ifade ediyor,

Süper Lig’in geri kalanında Malatyasporumuza başarılar diliyoruz.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP'li, Başkan, Samanlı;, küme, düşen, takımlar, masada, mı,, sahada, mı, belli, olacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı