Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 22:35
 
MHP’li İzzet Gören; Berat Kandili’ne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Parti'li İzzet Gören “Mübarek Ramazan Ayının müjdeleyicisi bir Berat Kandiline daha kavuşmanın sevinci ve şükrü içerisindeyiz.”dedi.
Kültür Haberi
MHP’li İzzet Gören; Berat Kandili’ne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz

MHP’li İzzet Gören;

Berat Kandili’ne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz
MHP'li  işadamı İzzet Gören “Berat Kandili, Yüce Allah’ın rahmet ve mağfiretine sığındığımız, gönüllerimizi tövbe ile arındırdığımız mübarek bir gecedir. Sema kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Berat Kandiliniz hayırlı olsun…​” ifadelerini kullanıp yayınladığı mesajda şunları söyledi:

izzet gören ile ilgili görsel sonucu
“Rabbimizin rahmeti ve nimeti geniş bir şekilde tecelli ettiği, dert, bela ve musibetlerden kurtuluşu ifade eden Berat, bu engin manaların gerçekleştiği müstesna bir gecenin adıdır. Kurtuluş, af ve arınma anlamına gelen Berat Kandili, bizlere bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalardan ve günahlardan tövbe ederek, Yüce Rabbimizin rahmet ve mağfiretine sığınma fırsatı sunar. Bu gecede ibadet ve dualarla Rabbimize yakınlaşmalı, Yüce Mevla'ya, ailemize, çocuklarımıza, çevremize ve tüm insanlığa karşı olan görev ve sorumluluklarımızı yeniden hatırlayarak, yeni bir ümit ve kararlılıkla geleceğimizi şekillendirmeye çalışmalıyız.
Berat Kandil’inin tüm dünyada barışın, kardeşliğin, sevginin ve saygının hâkimiyetine vesile olmasını diler; ülkemizin ve İslam Âleminin mübarek gecesini tebrik ederim’’ 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP’li, İzzet, Gören;, Berat, Kandili’ne, kavuşmanın, mutluluğunu, yaşıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı