Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 18:41
 
MHP Lideri Bahçeli; Öğretmen karanlığı yaran, cehaleti yenen duruşun adıdır
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... MHP Lideri Bahçeli, Öğretmenler Günü nedeniyle şu açıklamada bulundu: "Öğretmen karanlığı yaran, cehaleti yenen duruşun adıdır."dedi.
Siyaset Haberi
MHP Lideri Bahçeli; Öğretmen karanlığı yaran, cehaleti yenen duruşun adıdır

MHP Lideri Bahçeli; Öğretmen karanlığı yaran;

Cehaleti yenen duruşun adıdır...

devlet bahçeli ali aladağ ile ilgili görsel sonucu

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle açıklaması aynen şöyle:
"Görevlerini sürdüren öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Şehit düşmüş ve bir nedenle hayatlarını kaybetmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, emeklilerimize uzun ve sağlıklı bir ömür temenni ediyorum. Öğretmenlik bir şuur timsali, anıtlaşmış bir onur emsalidir.
Millet Mekteplerinin açıldığı, rahmetle andığım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu müstesna günde, bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyor; sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.

devlet bahçeli ali aladağ ile ilgili görsel sonucu
Öğrenmek için evvela sevmek lazımdır. Öğretmenlerimiz hem öğreten hem de sevdirendir. Onlar geleceğin büyük Türkiye’sinin güvenceleri, Türk milletinin umut ve aydınlık yüzleridir. Öğretmenlerimize hürmet etmek, beklenti, talep ve ihtiyaçlarını karşılamak şarttır.
Kendini bilen varlığını bilir. Varlığını bilen yurdunu bilir. Yurdunu bilen milli ve tarihi görevlerini idrak ve ifade eder. Birbirine eklemlenmiş bu süreçlerin ana dinamiği ve dimağı öğretmenlerdir. Milli birlik ve kardeşliğimizin taşıyıcı sütunları da öğretmenlerimizdir."

devlet bahçeli ali aladağ ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Lideri, Bahçeli;, Öğretmen, karanlığı, yaran,, cehaleti, yenen, duruşun, adıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı