MHP Lideri Devlet Bahçeli: Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır
Haber
19 Kasım 2020 - Perşembe 02:08
 
MHP Lideri Devlet Bahçeli: Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak gündem... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır. Mafya arıyorsan yanında ki hainlere bak. ”dedi.
Gündem Haberi
MHP Lideri Devlet Bahçeli: Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır

MHP Lideri Devlet Bahçeli:

Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz gün partisinin grup toplantısında AK Parti'nin yargı reformunu eleştirirken, “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçılarını serbest bırakıp, düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” ifadelerini kullanmıştı.

Nisan ayında infaz düzenlemesiyle tahliye olan Alaattin Çakıcı, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalarının ardından Kılıçdaroğlu'na ithafen bir mektup yayınlamıştı.

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na ithafen yayınladığı mektupta "Fasulye çubuğu ile seni tanıştırırım.", "Vatan hainleri ile Devlet Bahçeli'yi aynı potaya koyarsan, hayatının en büyük hatasını yaparsın." demişti.

Bunun ardından Kılıçdaroğlu da "Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söyleyemez." açıklamasında bulunarak Çakıcı hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Bu gelişmelerin ardından Çakıcı bu kez, "Kılıçdaroğlu ve avanesine" ifadeleriyle başlayan bir açıklama kaleme alarak CHP Liderine bir cevap daha vermişti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin durumu iyi, iddialar asılsız ve yalan

MHP LİDETRİ BAHÇELİ’DEN AÇIKLAMA GELDİ…BAHÇELİ  NELER DEDİ?

MHP lideri Devlet Bahçeli, Twitter hesabından bugün açıklamalar yaptı. İşte Bahçeli’nin o açıklamaları:


ÜSLUBUB KİŞNDARLIĞI…:

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur…”

ELLERİNDE MEHMETLERİMİZİN KANI BULUNAN…:

“Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır…”

ÜLKÜDAŞIM ALATTİN ÇAKCI…:

“Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir…”

ALATTİN ÇAKICI BİR ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZİN OĞLUDUR…:

Devlet Bahçeli: Alaattin Çakıcı dava arkadaşımdır

“Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır...”

KILIÇDAROĞLU MAFYA ARIYORSA…:

“Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir.””

CHP’NİN TARİHİ SORUNU…:

“Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır…”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Lideri, Devlet, Bahçeli:, Alaattin, Çakıcı, benim, dava, arkadaşımdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı