Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 17:51
 
MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli; Gelecek Türk Milletinindir...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli “Gelecek Türk Milletinindir” dedi.Bahçeli Milli Futbolcuları da tebrik etti.
- Haberi
MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli; Gelecek Türk Milletinindir...

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli;

Gelecek Türk Milletinindir
MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin işte o açıklamaları:”Gelecek Türk Milletinindir. Geleceğin yükselen değeri Türkiye’dir. Kendimize güvendiğimiz müddetçe bileğimizi hiç kimse bükemeyecektir. Geçmişte yaptık, yine yapar, yine tarihe altın harflerle geçeriz. Yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim, yeter ki bir olalım, diri kalalım.
Başarının sınırlarını azmimiz ve inancımız belirleyecektir. Yılgınlığa düşmeden, yeise kapılmadan, yorgunluk emaresi göstermeden, birlik ve beraberliğimizi zedelemeden Türk milletinin varlık ve vakarını her seviyede ibra ve ifade edeceğimizden asla kuşku duymuyorum.

ali aladağ devlet bahçeli ile ilgili görsel sonucu"
2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılmayı hak eden A Milli Futbol Takımımıza üstün muvaffakiyetler diliyorum. İnanıyorum ki, Türkiye’nin yükseliş süreci her alanda tesir ve neticesini gösterecek, hasretle beklediğimiz zaferler halka halka büyüyüp genişleyecektir.
A Milli Futbol Takımımız dün akşam hepimize haklı bir gurur ve sevinç yaşattı. Helal terlerini yeşil zemine dökerek Türk milletinin göğsünü kabartan başta futbolcularımız olmak üzere"

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Lideri, Dr., Devlet, Bahçeli;, Gelecek, Türk, Milletinindir...,
Yorumlar
Haber Yazılımı