Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 18:08
 
MHP Milletvekili Fendoğlu, Dağdeviren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Mehmet Fendoğlu, yeni göreve başlayan Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
MHP Milletvekili Fendoğlu, Dağdeviren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

MHP Milletvekili Fendoğlu; 

Dağdeviren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...


Bugün Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret eden MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu “İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.Devletimiz ve milletimizin bekâsı için cansiperane çalışan tüm emniyet ve güvenlik güçlerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu belirtir,çalışmalarında başarılar dilerim. Rabbim yâr ve yardımcıları olsun.”dedi.

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu  burada yaptığı konuşmada ;

“Devletimizin ve milletimizin bekası, şehrimizin güvenli ve huzurlu olması için cansiparane çalışan tüm emniyet ve güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız, sonuna kadar da destekçisiyiz. Malatya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Dağdeviren’in göreve geldiği ilk günden şuana kadar yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Şehrimizde ki huzur ve güvenin devamlılığı için 24 saat mesai harcayan İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren’e teşekkür ederim, ilerleyen zaman içerisinde ki süreçte İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren’in Malataya’mız adına daha başarılı  çalışmalar yapacağına eminim, Milliyetçi Hareket Partisi olarak İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren’in yapacağı çalışmalarda destekçisi olduğumuzu, Malatya’mızın huzuru ve güvenliği ile Emniyet mensuplarımızın çalışmalarına katkı sağlayacak adımları atacağımzı ve üzerimize düşen hususlarda gerekli desteği sonuna kadar sağlayacağımızı belirtmek isterim.” İfadelerini kullandı.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyareti sonrasında MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu  İl Emniyet Müdürlüğünün hatıra defterine duygu ve düşüncelerini yazıp, İl Emniyet Müdürü ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

FENDOĞLU TEŞKİLATTA...

Milletvekili Fendoğlu, MHP il başkanı Bülent Avşar ve Teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: MHP, Milletvekili, Fendoğlu,, Dağdeviren’e, hayırlı, olsun, ziyaretinde, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı