Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 16:29
 
MHP Milletvekili Fendoğlu’ndan Malatya’nın şehri emini Gürkan’a büyük destek
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’ndan Malatya’nın şehri emini Selahattin Gürkan’a tam ve büyük destek var.
Siyaset Haberi
MHP Milletvekili Fendoğlu’ndan Malatya’nın şehri emini Gürkan’a büyük destek

MHP Milletvekili Fendoğlu’ndan;

Malatya’nın şehri emini Gürkan’a büyük destek...
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan tarafından yapılan israfı önleme ve etkin yönetime ilişkin uygulamaların takdire şayan olduğunu ifade ederek Cumhur İttifakı’nın adayı olan Gürkan’ın her zaman destekçisi olacaklarını vurguladı. Battalgazi Belediyesi’nde Belediye Başkanı iken yapmış olduğu çalışmalar ile halkın gönlüne taht kurmayı başarabilen Başkan Gürkan’ın bundan sonra da devletin ve milletin menfaatlerini düşünerek Büyükşehir Belediyesini yöneteceğini hatırlatan Fendoğlu, Selahattin Gürkan’ın attığı bu adımlarla büyükşehir belediyesi için doğru aday olduğunu da açıkça ortaya koyduğunu ifade etti.
Malatyamızın en önemli hizmet makamlarından biri olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığının böyle bir anlayış ile yönetilmesinin Malatya’ya çok önemli kazanımları olacağını ifade eden Fendoğlu kaynakların etkin kullanımı noktasında göstermiş olduğu çaba dolayısıyla başkanın büyük övgülere mazhar olduğunu ifade etti. Selahattin Gürkan’ın seçimde göstermiş olduğu başarıyı ve halkının desteğini milletin hakkını korumak için kullandığını ifade eden Fendoğlu, bu uygulamaların devamının istikrarlı ve sürdürülebilir şekilde geleceğini ve Başkan’a bu konuda desteklerinin tam olduğunu ifade etti.

Fendoğlu’ndan Gürkan’a Büyük Destek

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: MHP, Milletvekili, Fendoğlu’ndan, Malatya’nın, şehri, emini, Gürkan’a, büyük, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı