MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu; Harıl harıl çalışıyor
Haber
08 Ocak 2021 - Cuma 17:51
 
MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu; Harıl harıl çalışıyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, harıl harıl çalışıyor. Çeşitli programlara katılan Fendoğlu "Her şey Malatya için dedi.
Siyaset Haberi
MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu; Harıl harıl çalışıyor

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu;

Resim

Harıl harıl çalışıyor...

Resim

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, İl Başkanı Mesut Samanlı ile birlikte bugün önce eğitim camiası ile buluştu, ardından kan verdi.

Resim

Fendoğlu daha sonra esnaf ziyareti yapıp MHP Kadın Kolları başkanı Selma Çiçek ve üyeleri ile bir araya gfeldi.

Resim

Milletvekili Fendoğlu, Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay'la öğrenileree trablet dağıttı.

Resim

Resim

Fendoğlu'ndan Çilesiz Mahallesi Muhtarı Veysel Özfındık'ı ziyaretr

Resim

Resim

Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu İl Müdürlüğümüzce Düzenlenen Kan Bağışı ve Tablet Dağıtım Programlarına Katıldı

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen ‘İyilik Kanımızda Var’ kan bağışı programı ile Yalçın Koreş Ortaokulu’nda düzenlenen tablet dağıtım programlarına katıldı.

Resim

Covid-19 salgını nedeniyle kan stoklarının kritik seviyenin altına düşmesinden dolayı Kızılay'ın acil kan bağışı çağrısı yapması üzerine Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Önder İmam Hatipler Derneği'nin işbirliğinde düzenlenen 'İyilik Kanımızda Var' projesi kapsamında Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen kan bağışı programına katılan Milletvekili Fendoğlu,”

Resim

Milli Eğitim Bakanlığımızın başlatmış olduğu kan bağışı programına destek olmak için bugün Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeyiz. En zor şartlarda bile ülkemizin, milletimizin hizmetinde olan Kızılay’a kan bağışında bulunmak her Türk vatandaşının borcudur. Bizlerde bugün bu borcu ifa ettik. ‘İyilik Kanımda Var’ kan bağışı kampanyasını düzenleyen Milli Eğitim Bakanımıza, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve yetkililere teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde kan bağışının daha da önemli olduğunu belirterek, herkesi kan bağışına davet ediyorum.” dedi.

Resim

Milletvekili Fendoğlu kan bağışı programının ardından, Yalçın Koreş Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek, öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığının göndermiş olduğu tabletleri dağıttı. Milletvekili Fendoğlu öğrencilerle bir süre konuşarak, öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Ardından okul idarecileri ile bir araya gelerek, sorun ve önerileri dinledi.

Resim

Milletvekili Fendoğlu’nun katıldığı programlarda, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ve MHP İl Yönetimi, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri hazır bulundu.

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Milletvekili, Mehmet, Fendoğlu;, Harıl, harıl, çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı