Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 16:58
 
MHP MYK Üyesi Ömer Ekici, miting gibi bir katılımla Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber... Malatya’da MHP’de bugün Ömer Ekici’nin müracaatı ve basın açıklamasından izdiham yaşandı. MHP MYK Üyesi önceki il başkanı Ömer Ekici saat 12.00’de yoğun bir kalabalık topluluk ile parti binasına geldi.
Siyaset Haberi
MHP MYK Üyesi Ömer Ekici, miting gibi bir katılımla Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

MHP MYK Üyesi Ömer Ekici, miting gibi bir katılımla Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
MHP’de il başkanlığı ilçe başkanlığı ve parti yöneticiliği yapanların da hazır bulunduğu Ömer Ekici’nin Milletvekili aday adaylığı açıklaması miting alanı gibiydi.

MHP İl başkanı Ramazan Bülent Avşar ve MHP'de il başkanlığı yapan diğer isimlerin de katılımı ile basın açıklaması miting gibş geçti.
MHP Milletvekili aday adayı Ömer Ekici’ye destek için gelenler parti binasına sığmadı ve dışarda açıklamayı takip ettiler.
MHP MYHK Üyesi önceki dönem il başkanı Milletvekili  aday adayı Ömer Ekici alkışlar arasından basın açıklamasını yaptı.


Ekici basın açıklamasında şunları söyledi:
Kıymetli dava arkadaşlarım, Basınımızın güzide temsilcileri,
Değerli Hemşehrilerim,Sivil Toplum kuruluşlarımızın seçkin temsilcileri,
Hanımefendiler, beyefendiler, Bozkurt’lar, Asenalar,
Milliyetçi harekete geçmişten günümüze çeşitli teşkilat kademelerinde hizmet vermiş, gönül vermiş Malatya, Türkiye sevdalıları .


27. Dönem milletvekilliği aday adaylığı ile ilgili düzenlemiş olduğumuz basın toplantısına hoş geldiniz şeref verdiniz.
Hepinizi sevgi,saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Kıymetlin dava arkadaşlarım,değerli hemşehrilerim


Türk siyasi tarihinin önemli dönüm noktalarından biri,24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimiyle gerçekleşmiş olacaktır. Bu tarih , Türk milletinin geleceğini belirleyenönemli dönüm noktalarından biridir ...
Dolayısıyla 81 milyon vatan evladı hissesine düşen sorumluluk duygusuyla mutlak gayret içinde olmalıdır .
Bugün, dünden daha kararlı daha heyecan doluyuz.


Bugün düne göre daha azimli daha coşkuluyuz. Her gün haklılıgımız güçleniyor her geçen gün haklı davamız destek ve teveccüh görüyor.
Bu anlayışla bizler , yani Türk milliyetçileri ; Liderimiz Türkmen beyi Devlet Bahçeli’nin işaret ettigi istikamette şerefli bütün mensupları olarak milli mutabakat zemininde ; sorumluluk duygusuyla , azami gayret içinde olacağız .


Yüreği Vatan , Millet , birlik ve dirlik sevdasıyla çarpan bir kardeşiniz olarak bu kutsal davaya çocuklugumdan başlayan adanmış bir inanç ve imanla çeşitli görevlerde bulunarak hizmet ettim, hizmet etmeye de Allah’ın izniyle devam edecegim, bu dogrultuda, ilk günkü inanç ve heyecanla Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekilliği aday adaylık müracatıyla sizlerin desteğiyle yola çıkmış bulunmaktayım .
Adaylığımız şayet onaylanırsa ve Malatyalı hemşehrilerimiz de teveccüh gösterirse hizmet ve gayretlerimizi dün olduğu gibi , yarın da dava arkadaslarımızla, hemsehrilerimizle kucaklasarak birlik ve beraberlik içerisinde aralıksız bir şekilde sürdürmek boynumuzun borcu olacaktır .


Ben kadere inanan bir kişiyim ve bu bir nasip işi. Şahsımız Malatya’mız ve davamız için ne hayırlısıysa onu diliyorum Allah’dan... Partimiz ve liderimiz milletvekili adaylıklarını netleştirip sıralarını belirlediklerinde ise listede yer alıp almamaya bakmaksızın ; ifade etmeye çalıştığım samimiyetimle üstüme düşen her türlü sorumluluğu yerine getireceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın.


Şahsımızın derdi makam mevki değil ; aksine kutlu ülkemizin temelindeki çimento harcında bir çakıl taşı olabilirsek bu şeref de bize ziyadesiyle yeter de artar olacaktır.
Sevdamız Türkiye’dir. Sevdamız Türk milletinin yükselişine çagrıdır.


Bu duygu ve düşüncelerle nasip yüce mevlamın, takdir Sayın Genel Baskanımızındır der bu kararımın ülkem , hemsehrilerim, camiam ve şahsım için hayırlı olmasını Yüce Allahtan niyaz eder, desteklerini esirgemeyen dava ve yol arkadaslarıma şükranlarımı sunarım.


Sözlerime son verirken ,bugün idrak edecegimiz Beraat Kandili Gecemizi kutlar, Bu mübarek günün ülkemize , milletimize ve islam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, MYK, Üyesi, Ömer, Ekici,, miting, gibi, bir, katılımla, Milletvekili, Aday, Adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı