Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 20:53
 
MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici, AKÇADAĞDER yönetimini kabul etti
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Acı haber… Milliyetçi Hareket Partisi, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Ömer Ekici, AKÇADAĞDER Başkan ve yönetimini kabul etti.
Siyaset Haberi
MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici, AKÇADAĞDER yönetimini kabul etti

MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici;

AKÇADAĞDER yönetimini kabul etti...
Kısa adı AKÇADAĞDER olan Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Yöneticileri Ali Aladağ, Mehmet Algan, Nuran İnkaya, Sevinç Keleş, Serkan Levent Erkuş, Deniz Şahin ve Remzi Hayta, saat 14.00’de Milliyetçi Hareket MYK Üyesi Ömer Ekici’yi ofisinde ziyaret etti.


Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette MHP’nin Akçadağlı MYK Üyesi Ömer Ekici, “Hoş geldiniz?” diyerek misafirleri tek tek kapıda karşıladı.
Ziyarette konuşan AKÇADAĞDER Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, “Siyasette usta isim. Vefa adamı, değerli büyüğümüz MYK Üyemiz Ömer Ekici’yi ziyaret etmekten bir Akçadağlı olarak onur ve gurur duyuyorum-duyuyoruz.”dedi.
MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici, AKÇADAĞDER’in başkan ve yöneticileri ile tek tel hasbıhal ederek ziyaretin anlamlı olduğuna işaret etti
MHP’NİN MYK ÜYESİ ÖMER EKİCİ’DEN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR…
MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici, AKÇADAĞ’der Başkan ve Yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirip ”Her çalışmanızda yanınızda yer alacağımı bilin.”dedi ve ardından gündeme dair açıklamalarda bulundu. 
HAİN HANİNLİĞİNİN KARŞILIĞINI MUTLAKA BULUR…


Hain Hainliğinin Karşılığını Mutlaka Bulur ve bulmalıdır da. Ülkemiz İdlip’te şehitler  verdi veriyor da şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.
TÜRKİUE ÜZERİNDE OYUNLAR KURGULANMAKTA…
Genel Başkanımız, bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyinde dediği gibi Türkiye üzerinde vahşi bir oyun kurgulanmaktadır. Türkiye’nin Suriye’ye dönmesi için hunhar planlama ve proje hazırlayan odaklar boş durmamaktadır. Herkese çağrım şudur:
Önyargıları bir kenara bırakalım, birbirimize çatık kaşla bakmak yerine çevik bir iradeyle sahip çıkalım.
Çözemediğimiz sorunları derin dondurucuya koyalım, Türkiye’nin gelecek haklarında, istiklal haysiyetinde milli birlik ve beraberlik şuuruyla, samimi bir üslupla buluşalım.Başka bir Türkiye yoktur. Sığınacak ve gidecek başka bir yurt yoktur.
Türk milleti ve Milliyetçi Hareket Partisi her türlü gayri meşru kalkışmanın can pahasına karşısında duracaktır. Milliyetçi Hareket Partisi herkesi ortak akılda buluşmaya, Türk milleti ortak paydasında kucaklaşmaya davet etmektedir.
Elimizi uzatıyoruz, anlaşmaya, konuşmaya, Türkiye için birlikte çalışmaya, birlikte ter dökmeye, birlikte gülüp birlikte ağlamaya varız ve kararlıyız diyoruz.
MİLLİ DİRENİŞ…
Ülkemiz çok cepheli, çok etkili, çok yönlü bir mücadelenin tam ortasındadır.Bu yalın gerçeği inkâr etmek akıl fukaralığına, samimiyet yoksunluğuna açık bir işarettir. Sürdürülen mücadele bekamızla doğrudan ilgili, bunun yanında da milli birlik ve bağımsızlığımızla yakından ilişkilidir.
Türkiye bir yandan sınır ötesinde, diğer yandan da sınır içinde kesintisiz ilerleyen ve kesin çizgilerle tayini yapılmış milli bir direniş halindedir.
Çünkü Türk devleti hainlerin ensesindedir.Kuşkusuz hiçbir komşu ülkenin taşında toprağında, bağında dağında gözümüz yoktur.


Ancak Türkiye’nin neden Suriye’de veya Libya’da olduğunu sorgulayan bilhassa küresel güçlere en azından sizin ne işiniz var oralarda demek de doğal ya da cevabi bir hakkımızdır.
ZİYARETTEN MEMNUN KALDIM…
Bugün ki ziyaretten menmun kaldım. Hoş geldiniz ayaklarınıza sağlık. Şu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde olacağız.
Bir olacağız. Kardeş olacağız. ”
40.ve 50. NCİ YIL ANISI…


MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici’nin partinin 40’ncı ve 50’nci yılında aldığı plaketleri de vefayı-samimiyeti davaya inanışı ortaya koyduğu dikkat çekti.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: MHP’nin, MYK, Üyesi, Ömer, Ekici,, AKÇADAĞDER, yönetimini, kabul, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı