Haber Detayı
21 Temmuz 2020 - Salı 18:35
 
MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici’den Akçadağ çıkartması
Bahattin Bozkuş…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Ömer Ekici’den Akçada- çıkartması. Ekici, Cumhuriyet Savcısı Çeliker’e “hoş geldiniz” dedikten sonra çeşitli ziyaretler yapıp halkla ve esnaflarla görüştü.
Siyaset Haberi
MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici’den Akçadağ çıkartması

MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici’den

Akçadağ çıkartması...

Milliyetçi Hareket Partisi’in Akçadağ’lı olan MYK üyesi Ömer Ekici, ilçeye yeni atanan Cumhuriyet Savcısı  M.Şenol  Çeliker’e,  Akçadağ bağımsız belediye başkanı Ali Kazgan’a, Akçadağ Emniyet Müdürü Mustafa Tunç'a,  Akçadağ ilçe başkanı Kenan Güde’ye ziyaretlerde bulundu.

Yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı M.Şenol Çeliker’e “Hoş geldin” ziyaretinden bulunan MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici’ye Yeşilyurt belediyesi Meclis Başkan Yardımcısı  Burhan Kılıç geçmiş dönemlerde MHP de il başkanlığı yapmış Mehmet Demirkaya, Ömer Faruk Kalı, Mehmet Erdem , Demiryolu İş Sendikası Başkanı ve Türk-İş Malatya Temsilcisi Hikmet Kazgan, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Niyazi Kara, Kozluca önceki dönem belediye başkanı Hacı İbrahim Demirkaya, Türk Hava Kuruma Bölge Başkanı Mehmet Torun, Malatya Olay Tv-Malatya Olay Gazetesi ile Malatyam Haber’in yönetim kurulu başkanı Ali Aladağ İlçe teşkilatı ve belediye Meclis üyelerince oluşan bir heyet eşlik etti

MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici, Cumhuriyet Savcılığına yapılan ziyaretin ardından,  İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tunç ve ilçe Bağımsız Belediye Başkanı Ali Kazgan’ı da makamında ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

MYK Üyesi Ömer Ekici, daha sonra ilçe esnafını da heyetle birlikte ziyaret edip pandemi dolayısıyla oluşan  sorunlar  ve istekler beklentiler konusunda sohbet etti.

KAZGAN YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI…

Açıklama yok.

Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan, ilçeye yapılan enerji üretiminden, Levent Vadisine kadar yapılan hizmetleri anlattı.

Açıklama yok.

MHP’nin MYK Üyesi Ömer Ekici ve beraberinde ki heyet daha sonra Malatya’ya döndü.

Açıklama yok.

MHP İLÇE BAŞKANI GÜDE, HEYETİ AĞIRLADI…

Ziyaretler ve halkla-esnaflarla görüşme sonunda heyeti MHP ilçe başkanı Kenan Güde ağırladı. Ağırlama da da gündem de ki konular görüşüldü.

Ziyrette Akçdağ'ın Özal döneminde Anavatn Partisi'nden belediye başkanlığı yapan Hamit Uçar ve öncekil ilçe başkanı Şerif Güde'de yer aldı.

Açıklama yok.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP’nin, MYK, Üyesi, Ömer, Ekici’den, Akçadağ, çıkartması,
Yorumlar
Haber Yazılımı