Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 16:27
 
MİAD, Malatya’nın şehri emini; Gürkan ile bir araya geldi; yeniden diriliş
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Kısa adı MİAD olan Malatyalı İş Adamları Derneği tarafından tertiplenen sohbet programına Malatya’nın şehri emini Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
Yaşam Haberi
MİAD, Malatya’nın şehri emini;  Gürkan ile bir araya geldi; yeniden diriliş

MİAD, Malatya’nın şehri emini;

Gürkan ile bir araya geldi; yeniden diriliş...
Malatya’da saat 10.30’da Hilton’da gerçekleşen buluşmaya MİAD Başkanı Yunus Akdaş’ın yanı sıra Şahin Nalbant gibi isimlerin de katıldığı sohbet toplantısında ortaya çıkan sonuç; Selahattin Gürkan’la yeniden Malatya’nın dirilişi.

HER ŞEY MALATYA İÇİN...
MİAD’ın şehri emini ile buluşmasında Malatya’nın geleceği için yapılması gereken konular ele alındı.
MİAD Başkanı Yunus Akdaş, ve yönetim kurulu üyeleri tek tek yaptıkları konuşmada birlik ve beraberlik üzerinde durdu. 


MİAD Başkanı Yunus Akdaş “Her şey Malatya için. Biz İstanbul’daki Malatyalılar olarak, 40 senedir İstanbul’da yaşasak dahi Malatya bizim rüyamız, Malatya bizimle özdeşleşmiş. Amacımız Malatya’ya hizmet etmek”dedi.
Malatya’nın şehri emini Selahattin Gürkan ise konuşmasında el birliği ile kayısı diyarını geleceğe taşıyacaklarını anlatıp “Malatyalı İş Adamları Derneği (MİAD) tarafından tertiplenen sohbet programına katılarak, kendileriyle hasbihal ettik. Akabinde kendilerini Belediyemizde ağırladık. Dernek Başkanımız Yunus Akdaş beyefendinin şahsında tüm dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.”dedi.
SONU NEREYE VARIRSA VARSIN…


Malatya’nın şehri emini  Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’yı ortak yönetme üzerinde durup “Sonu nereye varırsa varsın emin adımlarla bu memleketi mazisinde layık istikbaline hazırlamada en ufak bir tereddüdümüz olmayacak.
MALATYALILAR DİMDK YANIMIZDA DURDUN…
Biz aldığımız bu ulvi görevi Malatya’nın gününe hizmet etme anlayışı ile hizmet etmeyeceğiz. Malatya, 9 bin yıllık tarihi ile medeniyetlerin başladığı bir şehir. Memlekete hizmet eden adama biz ayağına turap oluruz. Bu konuda sonu nereye varırsa varsın emin adımlarla bu memleketi mazisinde layık istikbaline hazırlamada en ufak bir tereddüdümüz olmayacak. Bütün basın mensuplarının da, bütün Malatyalının da yanımızda ve dimdik durmalarını arzu ediyoruz.”


GAZETECİLER’DEN DİRİLİŞE DESTEK…
Toplantıda  gazetecilerde söz aldı. Gazeteciler yeniden diriliş diye niteledikleri buluşmada Başkan Gürkan’ın yanında dim dik duracaklarını dile getirdi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MİAD,, Malatya’nın, şehri, emini;, , Gürkan, ile, bir, araya, geldi;, yeniden, diriliş,
Yorumlar
Haber Yazılımı