Millî Savunma Bakanı Akar Beraberindeki Komutanlarla Suriye Sınırında
Haber
11 Eylül 2021 - Cumartesi 14:30
 
Millî Savunma Bakanı Akar Beraberindeki Komutanlarla Suriye Sınırında
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika Sıcak haber… Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever ile sabahın erken saatlerinde Hatay’a gitti.
Dünya Haberi
Millî Savunma Bakanı Akar Beraberindeki Komutanlarla Suriye Sınırında

Millî Savunma Bakanı Akar;

Resim
Beraberindeki Komutanlarla Suriye Sınırında...

Resim

Hatay Havalimanı’nda Vali Rahmi Doğan, 2’nci Ordu Komutanı Orgeneral Metin Gürak ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Bakan Akar, Suriye sınırının sıfır noktasındaki 6’ncı Kolordu Komutanlığı Bahar Kalkanı Harekât Bölgesi Sektör Komutanlığına geçti.

Resim

Bakan Akar burada beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Avsever ile sınır hattında ve sınır ötesindeki birliklerin komutanları ile bir araya geldi. Sahadaki son durumun ve yapılacak faaliyetlerin ele alındığı toplantı sürüyor.

BAKAN AKAR VE KOMUTANLAR SINIRDA...:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Juf5INkJqsY" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Millî, Savunma, Bakanı, Akar, Beraberindeki, Komutanlarla, Suriye, Sınırında,
Yorumlar
Haber Yazılımı