Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 16:04
 
Millet Partisi Malatya İl Başkanı Said Korkut’a 35.yıl anısına plaket
Selçuk Dönmez…:Malatya Olay…. Son dakika… Sıcak haber… Millet Partisi (MP) Malatya İl Başkanı Said Korkut’ Parti binasında düzenlenen gerçekleşti. İl Başkanlığı görevini 35 yıldır sürdüren Başkan Korkut’ da plaket verildi.
Siyaset Haberi
Millet Partisi Malatya İl Başkanı Said Korkut’a 35.yıl anısına plaket

Millet Partisi Malatya İl Başkanı Said Korkut’a;

35.yıl anısına plaket...
Plaket törenine Millet Partisi MP Malatya Onursal Başkan Mehmet Çoşkun, İl Başkanı Said Korkut ,Battalgazi İlçe Başkanı Ömer Karakuş , Kadir Akdağ ve partililer ve vatandaşlar katıldı.
Millet Partisi MP Onursal Başkan Mehmet Çoşkun’ Millet Partisi MP Malatya İl Başkanımız Said korkut partimizde 35 yıldır il başkanı olarak görev yapıyor. Bizde arkadaşlarımızla birlikte plaket vererek hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz, teşkilatımız için gece gündüz demeden çalışarak ilk günkü aşk ve heyecanla hizmet ediyor kendisine teşekkür ediyorum. Partimiz için önemli olduğunu ifade eden Çoşkun Her zaman olduğu gibi partimizin ve il Başkanımız Said Korkuttun yanında olmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.


35 yıldır Millet Partisi MP Malatya İl Başkanlığı görevinde sürdürdüğünü ifade eden Başkan korkut Millet Partisi MP Malatya Onursal Başkanımız Mehmet Çoşkun ‘a teşekkür ediyorum.  Plaket verilmesinden dolayı çok mutluyum. Biz her zaman olduğu gibi, Partimiz için gece gündüz demeden çalışacağız. 35 yıl önce nasıl aşk sevgi varsa şimdi devam edeceğiz. Partide 35 yılımız geride bıraktık. Bundan sonra Partimizin misyonu ve vizyonu için çalışacağız şeklinde konuştu.


Millet Partisi MP Malatya İl Başkanı Said Korkut Bizim partimizde hiçbir zaman vatan hainleri 35 yıl boyunca girmemiştir bundan sonrada girmeyecektir. Partimizde arkadaşlarımızla burada temiz siyaset yapıyoruz. Bundan sonra yapacağız. Partimize ve teşkilatımıza plaket verilmesinden dolayı’ da teşekkür ediyorum ilk günkü heyecanla devam ediyoruz şeklinde konuştu.  

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Millet, Partisi, Malatya, İl, Başkanı, Said, Korkut’a, 35.yıl, anısına, plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı