MTSO Başkanı Sadıkoğlu; Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz
Haber
28 Temmuz 2020 - Salı 19:39
 
MTSO Başkanı Sadıkoğlu; Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Malatyalı kayısı üreticilerine müjde verdi.
Ekonomi Haberi
MTSO Başkanı Sadıkoğlu; Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz

MTSO Başkanı Sadıkoğlu;

Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), kuru incir ve kuru üzüm müdahale alımlarına bu yıl kayısı da ilave ediliyor" dedi.

"TMO'NUN KAYISI ALIMI YAPACAK OLMASI ÖNEMLİ BİR ADIMDIR"

Malatya Kayısısı adına önemli olan bu adımı değerlendiren Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, "Malatya ekonomimizin en önemli ürünü olan kayısımızı MTSO olarak önemsiyoruz. Kayısı Malatya’nın lokomotifidir. Bu lokomotif Malatya’yı dünyaya tanıtmakta. Kayısı üreticilerimiz, kayısı tüccarlarımız, kayısı ve Malatya adına emek veren herkes bu lokomotifin temel taşıdır. Kayısı adına emek veren tüm kesimlerin bir süredir beklediği müjdeli haberi bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan verdi. TMO'nun kayısı alımı yapacak olması önemli bir adımdır. Kayısı üreticilerimiz adına Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye teşekkür ediyoruz. Talebimiz üzerine süreci takip eden siyasilere de MTSO yönetim kurulu ve üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MTSO, Başkanı, Sadıkoğlu;, Cumhurbaşkanımıza, teşekkür, ediyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı