Muhammed Kılıç, Ekur Yeni Malatyaspor Başkanlığına aday
Haber
26 Nisan 2019 - Cuma 18:24
 
Muhammed Kılıç, Ekur Yeni Malatyaspor Başkanlığına aday
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son Dakika… Sıcak haber… Evkur Yeni Malatyaspor’a ilk talipli Muhammed Kılıç oldu, işadamı Muhammed Kılıç “Yapılacak olan ilk kongrede yönetime talibiz” dedi.
Spor Haberi
Muhammed Kılıç, Ekur Yeni Malatyaspor Başkanlığına aday

Malatyalı işadamı Muhammed Kılıç;

Ekur Yeni Malatyaspor Başkanlığına aday...
İstanbul’da iş hayatını devam ettiren Malatyalı işadamı Muhammet Kılıç,”Sevdamız olan Evkur Yeni Malatyaspor’un yönetimine talibiz. Kongre de aday olacağım” açıklamasını yapıp dah sonra şunları söyledi:
“Malatya sevdamız, Malatyaspor ise aşkımız. Onurumuz, gururumuz ve şerefimiz. Evkur Yeni Malatyaspor’un yönetimine talibiz.
Güçlü bir yönetim işin yaptığım görüşmeleri tamamladım. Deneyimli yönetimleri ile birlikte, futbolun içinden gelen  Malatya sevdalıları ile yola çıkacağız. 
Ve yaklaşan kongre öncesi  aday olacağımızı tüm Malatyaspor sevdalılarına duyuruyorum. Daha önce Malatyaspor’da idarecilik yaptım.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Yeni Malatyaspor’a forma reklamı verip elimden ne geliyorsa yaptım ve yapmayada devam edeceğim. Önce de de başkanlığa talipli olmuştum.
Ve Malatyalılara sesleniyorum Malatyaspor asla sahipsiz değildir. Yeni Malatyaspor’umuzu layık olduğu yere deneyimli ve donanımlı yönetim ile birlikte taşıyacağız. 
Bundan da kimsenin şüphesi olmasın.
Malatyalı iş adamı Muhammed Kılıç, sosyal medya hesabında da şu paylaşımı yaptı:
 “Yeni Malatya spor büyük bir camia bu camia dağıldı düşecek söylemi de kimsenin haddine değildir hocamızı seviyorduk ama gidebilir. Şuanki bu yönetim elinden geleni yaptı kongrede bir Malatya sevdalısı olarak ben ve arkadaşlarım bu yönetime talibiz Yeni Malatyaspor…”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Muhammed, Kılıç,, Ekur, Yeni, Malatyaspor, Başkanlığına, aday, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı