Muhammed Kılıç, Yeni Malatyaspor Başkanlığına adaylığını açıkladı
Haber
19 Mayıs 2019 - Pazar 22:38
 
Muhammed Kılıç, Yeni Malatyaspor Başkanlığına adaylığını açıkladı
Uğur Hanbey Aladağ…:Yusuf Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Yeni Malatyaspor’un Haziran ayı içerisinde yapılacak olan seçiminde başkanlığa ilk adaylığını Muhammed Kılıç açıkladı.
Spor Haberi
Muhammed Kılıç, Yeni Malatyaspor Başkanlığına adaylığını açıkladı

Genç İşadamı Muhammed Kılıç,

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta

Yeni Malatyaspor Başkanlığına adaylığını açıkladı...


Malatya’da bugün  gazetecilerle DoubleTree by Hilton’da iftar yapan ve düzenlediği basın toplantısında başkanlığa adaylığını açıklayan genç işadamı Muhammed Kılıç,”Şeffaf bir yönetim ve başarı için geliyoruz.”dedi.


Yeni Malatyaspor Başkanlığına adaylığını açıklayan Muhammed Kılıç, gazetecilerin sorularını da cevaplayıp şunları kamuoyuna açıkladı:


“ Saygıdeğer  gazeteci arkadaşların, değerli misafirler…Malatya ve Malatyaspor sevdalıları…
Önce Ramazan ayınızı tebrik ediyor…Sizlere sevgilerimi sunuyorum…
Malatyaspor…Yani…Yeni Malatyaspor…


Sevdamız…Aşkımız…Onurumuz…Gururumuz…Şerefimiz…Bizimkisi bir aşk hikayesi…
Malatya sevgisi…Yeni Malatyaspor aşkı nakış nakış yüreğimize işlenmiştir…
Ben Yeni Malatyaspor’un geleceğine dair güzel günlere ulaşmak için buradayım.


Baştan belirtmek isterim ki Yeni Malatyaspor’un geleceği belediyeden beklenen yardımlarla çizilemez. Bu noktada Yeni Malatyaspor, bir değişime ve dönüşüme ihtiyaç duymaktadır. Bu değişim ve dönüşümde amacım; kulüp ile taraftarı bütünleştirmek, Yeni Malatyaspor’un marka değerini arttırmak, ekonomik ve mali yapıyı güçlendirmek, kulübü kimseye muhtaç etmemek ve kulübün kendisine ait bir vizyon ve misyonla yoluna devam etmesini sağlamak.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı
Büyük bir endüstri olan futbolda kurumsallaşma zorunludur. Yeni Malatyaspor’un kurumsallaşarak hesap verebilir olması, şeffaf bir hale gelmesi, liyakate göre idare edilmesi, ulusal ve uluslararası alanda istikrarlı ve büyük başarılar kazanması ülkemiz, bölgemiz ve bölgenin futbol merkezi Malatya açısından çok önemlidir.
Profesyonellik sadece teknik heyet ve futbolcularla yapılan mukaveleden ibaret değildir. Ben profesyonel yönetim anlayışını kulübe yerleştirmek ve alanında kendini yetiştirmiş kişilerle Yeni Malatyaspor’u çözüme kavuşturmak istiyorum.


Yeni Malatyaspor’a finansal destek sağlanması için şuana kadar 11 büyük şirketle görüşme yaptım. Sponsorluklarla taçlanacak bu görüşmeler, Yeni Malatyaspor’a ciddi ekonomik katkılar sağlayacaktır.


Futbola Bir Malatya felsefesi getirmek ve bu felsefeyle geleceğimize umutla bakmak olmazsa olmazımız. Yeni Malatyaspor’u artık futbolcu transfer eden değil, altyapısıyla ülkemizin geleceğine iz bırakan, futbolcu fabrikasına dönüşen, yetiştireceği yıldızlarla dünyada ses getiren bir kulüp haline getirmek istiyorum.
Değerli basın mensupları ve Yeni Malatyaspor’un büyük taraftarı,

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, yazı
Son yıllarda uğradığımız mali zararların, sistematik hataların farkındayız. Biz kendimize ve taraftarımıza güveniyoruz. Ben Muhammet Kılıç olarak Yeni Malatyaspor taraftarıyla birlikte hedeflediğimiz başarılara ulaşacağımıza dair bir inançla yola çıktım.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, takım elbise ve yazı
Tüm Yeni Malatyaspor taraftarı projelerimize inansın. Yeni Malatyaspor’un ileriye taşınmasında ve yücelmesinde taraftarlarımızın yanımızda olmasını istiyoruz. Bizler yolcuyuz, taraftarlarımız her zaman hancı.
Kulübüme ve memleketime olan sevgimden dolayı adayım. İnşallah Kazanan Yeni Malatyaspor olacak…
Aday olan diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum…

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı
Yeni Malatyaspor sevdası ve aşkı diyor.Hepinizi cani gönülden kutluyor ramazan bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum.”

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Muhammed, Kılıç,, Yeni, Malatyaspor, Başkanlığına, adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı