Haber Detayı
24 Şubat 2015 - Salı 03:52
 
Nerede bir Malatyalı varsa, orada Er Tv var-GALERİ-
Ali Aladağ...:Malatya olay...: Malatya'nın yeni uydu kanalı Er Tv atağa kalktı...
Teknoloji Haberi
Nerede bir Malatyalı varsa, orada Er Tv var-GALERİ-

Yerel'den Evrensele sloganı ile yayın hayatını sürdüren ve Uydu yayınına geçen Er Tv atağa kalktı.

Bize her yer Malatya programı...Nerede bir Malatyalı varsa orada çekimde....Ali Karedeniz Selcan Can Erduran...Türkiye'yi dolaşıyor...Malatyalılarla konuşuyorlar.

Yakın da Er Tv'de ekranlara gelecek olan "Bize Her Yer Malatya" programı şimdiden ses getirmeye başladı bile.

Mehmet Erdoğan ve Mustafa Eren'in yönetiminde ki Er TV yeni programlar için start verdiği de haber alındı.

Ali Karedeniz paylaşım açıklamasında şunları söyledi :

YALOVA...

"BIZE HER YER MALATYA "YALOVA" CEKIMLERIMIZI KAZASIZ BELASIZ HARIKA BIR SEKILDE TAMAMLADIK. BU BULUSMADA EMEGI GEÇEN BAŞTA YALOVA MALATYALILAR DERNEK BASKANI ARİF ASLAN ' A DERNEK YONETIMINDEN IS ADAMI SÜLEYMAN KAYA'YA , NECMETTIN CUBUK'A VAHAP ULUSOY'A , ALI RIZA YILDIRIM'A , HACI MEHMET CANPOLAT'A , YAŞAR YILMAZ'A CEMAL CELIK'E , HÜSEYİN YILDIRIM'A , MEHMET CANPOLAT'A , ÖMER DOĞAN'A VE ADINI SAYAMADIGIM TÜM HEMSERILERIME SONSUZ TEŞEKKÜRLERIMI SUNUYORUM! BIZE HER YER MALATYA "YALOVA" COK YAKINDA MALATYA'NIN KANALI ERTV DE..."

EDREMİT-KÖFREZ

"BİZE HER YER MALATYA " EDREMİT - KÖRFEZ " CEKIMLERINI ÇOK KEYIFLI VE HEYECANLI BİR ŞEKİLDE KAZASIZ BELASIZ BITIRDIK... CEKIMLERDE BAŞTAN SONA HERZAMAN KI GIBI HER MALATYALININ YANINDA OLDUĞU GIBI BIZIMDE YANIMIZDAN BI AN BILE AYRILMAYAN KÖRFEZ MALATYALILAR DERNEK BASKANI SAYIN Mustafa Önder Baskanima yine tüm samimiyeti ile bizimle ilgilenen Körfez Malatyalilar dernegi 2. Baskani A.Hıdır Bal'a a Canim ablam can ablam Algül Şaban ve Eşi abim Hüseyin Şaban' a Özkan Saka ya bil hassa Edremit Belediyesi Basin Müdürü Giliz Özdemir 'e ve adını sayamadigim daha bir cok kişiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hiç Ara vermeden Tüm heyecanimiz ile devam ediyoruz şimdi de Yalova yolundayiz! Ve tüm Güzellikleri ile Bize Her Yer Malatya " Edremit - Körfez " ve " Yalova " Programlari Cok Yakinda ERTV de..."

 


Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ali, AladağMalatya, olayMalatyanın, yeni, uydu, kanalı, Er, Tv, atağa, kalktı
Yorumlar
Haber Yazılımı