Nohutlu Belediye Başkan Tilbaç, Pötürge'ye aday adayı oldu
Haber
31 Ekim 2013 - Perşembe 11:53
 
Nohutlu Belediye Başkan Tilbaç, Pötürge'ye aday adayı oldu
Pötürge ilçesinde Ak Parti'den belediye başkan aday adayı olan Tek Ak Parti'li belediye başkanı olan Kasım Tilbaç'ın başvurusunda halk salona sığmadı düğün salonunda başvuru yapıldı.
Siyaset Haberi
Nohutlu Belediye Başkan Tilbaç, Pötürge'ye aday adayı oldu

Pötürgede Ak Parti'den belediye başkanlığına aday adayı olan Nohutlu belediye başkanı Kasım Tilbaç 'ın resmi başvurusunda yoğun izdiham yaşandı.
Nohutlu Belediye Başkan Tilbaç, Pötürge'ye aday adayı
+- Nohutlu kasabasında 3 dönemdir Belediye başkanlığı görevini yürüten Kasım Tilbaç, Pötürge belediye başkanlığına aday adayı oldu.
+- Ak Parti'den Pötürge belediye başkan aday adayı olan Kasın Tilbaç"Güçümüzü milletten alıyoruz " dedi.
Yerel seçim öncesi Ak Parti Malatya teşkilatında olduğu gibi ilçe teşkilatlarında da hareketlilik var.
Malatya'nın Pötürge ilçesinde Ak Parti'den Kasın Tilbaş belediye başkanlığına aday adayı oldu.
Nohutlu beldesinde 3 dönemdir belediye başkanlığını görevini sürdüren ve Pötürge ilçesinde tek Ak Parti'li belediye başkanı olan Kasım Tilbaç saat 11.00 de Ak Parti ilçe teşkilatına başvurun dosyasını teslim etti.
Yoğun bir araç konvoyu ile Pötürge'te gelen Nohutlu belediye başkanı Kasım Tilbaç, Ak Parti, ilçe teşkilatına geçti. Kalabalık bir topluluk yer alında Pötürge belediye başkan aday adayı Kasım Tilbaç'la gelenler salona sığmayınca, ilçe teşkilatının üst katında yer alan düğün salonunda başvurusua alındı.
Ak Parti ilçe başkanı Hüseyin Aldemir'e 'a aday adaylığı başvuru dosyasını teslim eden Nohutlu belediye başkanı ve Ak Parti Pötürge belediye başkan aday adayı Kasım Tilbaç yaptığı konuşmada "Güçümüzü milletten alıyoruz" dedi.
Pötürge belediye başkan aday adayı Kasım Tilbaç şu konuşmayı düzenlenen törende şu konuşmayı yaptı :
"Büyük usta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın çizdiği yolda yolumuza devam ediyoruz.
Üç Dönemdir Nohutlu'da belediye başkanı olarak hizmet veriyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. Güçümüzü halktan alıyoruz.Durmak yok yola devam diyoruz .
Pötürge'mizi bir baştan bir başa hizmetlerimizle donatacağız. Biz halkın içinde geliyoruz. Halkımıza hizmetkarız.
Halkımızla varız. Pötürge hizmetlerin en güzeline layık" dedi.
Ak Parti ilçe başkanı Hüseyin Aldemir ise , "Nohutlu belediye başkanımız Kasım Tilbaç'ın aday adaylığını kabul ediyoruz. Pötürgemizde aday adayımızın sayısı 8 oldu.
Kadım Tilbaç başkan partimizin belediye başkanı yolu ve bahtı açık olsun. Hizmet yolunda var olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" açıklamasını yaptı.
YOĞUN İZDİHAM VARDI, SALONA SIĞMADILAR
Ak Parti Pötürge belediye başkan aday adayı Kasım Tilbaç'ın başvurusu sırasında yoğun katılım nedeniyle izdiham yaşandı. Salona sığılmadı.
TİLBAÇ'TAN ZİYARET
Ak Parti belediye başkan aday adayı olan Nohutlu belediye başkanı Kasım Tilbaç, başvurusunu yaptıktan sonra Başta kaymakamlık olmak üzere kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulunup halkı ve esnafları dolaştı.

Tilbaç 'a sevgi gösterisi de eksik olmadı.
Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Pötürge, ilçesinde, Ak, Partiden, belediye, başkan, aday, adayı, olan, Tek, Ak,
Yorumlar
Haber Yazılımı