Ak Parti belediye başkan aday adayı Tilcaç'a Pötürge'de sevgi seli
Haber
06 Kasım 2013 - Çarşamba 14:50
 
Ak Parti belediye başkan aday adayı Tilcaç'a Pötürge'de sevgi seli
Malatya'nın Pötürge ilçesine bağlı Nohutlu beldesinde 3 dönem VE 15 yıl süre ile yaptığı hizmetlerle tüm hemşehrilerinin tevecühünü kazanan Belediye Başkanı Kasım Tilbaç "Hizmet belediyeciliği " örneğininin bölgede tek adresi oldu.
Siyaset Haberi
Ak Parti belediye başkan aday adayı Tilcaç'a Pötürge'de sevgi seli

Hizmet aşkını mevki makama yeğlemediğini ifade eden ve Ak Parti'de Pötürge belediye başkan aday adayı Kasım Tilbaç; Nohutlu kasabasında görev süresi boyunca başarılarından halkın takdirini kazanan bir isim oldu.
15 yıl boyunca 3 dönem Nohutlu'yu hizmetlerle donatan Belediye başkanı Kasım Tilbaç; halkın yoğun baskıları sonuçu Ak Parti Pötürge belediye başkan aday adayı olduktan sonra seçim çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiriyor.
Pötürge'de tek Ak Parti'li belediye başkanı olan Kasım Tilbaç şu açıklamayı yaptı :"Sevilmek sayılmak halkın teveccühü biz o konuda bir şey diyemeyiz eğer halk böyle takdir ediyorsa ondanda gurur duyarım.
Biliyorsunuz artık Malatya Büyükşehir oldu. Pötürge'nin beldeleri ve köyleri Pötürge'ye dahil oldu.Artık köylüsüyle merkezdeki insanları bir arada tutmak ve kucaklamak gerekiyor. Ve de yapılacak işler büyüdü.Dolayısı ile bunların üstesinden geleceğim.
Pötürge'miz için projelerimiz hazır.Yıllardır beklenen hizmetler alınamadı. Şu an aday adayıyım partim beni aday gösterirse projelerimizi bir bir hayata geçireceğim ve Pötürge bu hzşmetlerle marka ilçe olacak.
Pötürge kalkınmaya gelişmeye müsait bir ilçe. Her noktada hizmetlerle top yekün kalkınma hamlesi başladığı an göç de tersine dönecek.
3 dönemdir belediye başkanlığı yapıyorum. Beldemde yaptıklarım ilçem için yapacaklarımın teminatı olacaktır.
Belediyecilikte geçmiş birikimlerimle Pötürgeme daha faydalı olacağım.
Pötürge'de hizmet noktasında yapacağımız çalışmalar halkımızın gururu olacak. İşsizlik'e gem vurulacakç Göçü tersine dönderip alt ve üst yapı çalışmalarımızla Pötürge ilçemiz hak ettiği noktaya kavuşmuş olacak.
Büyük usta Başbakaınımız sayın recep Tayyip Erdoğan'ın çzidiği yolda Durmak yok yola devam diyoruz.
Bu süreçte halkımızda da gördüğümüz tevechüh çalışma ve hizmet aşkımızı artırıyor kat be kat.
Her şey Pötürge için diyorum.
İşimiz hizmet, güçümüz millet."


Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatyanın, Pötürge, ilçesine, bağlı, Nohutlu, beldesinde, 3, dönem, 15, yıl,
Yorumlar
Haber Yazılımı