Haber Detayı
17 Şubat 2015 - Salı 17:30
 
Öğrencilerin Vali Süleyman Kamçı ile kahvaltı keyfi-GALERİ-
M. Fırat Toper...:Malatya olay...: Vali Süleyman Kamçı Gazi İlkokulu 4/F Sınıfı öğrencileri ile birlikte kahvaltı yaptı.
Çocuk Haberi
Öğrencilerin Vali Süleyman Kamçı ile kahvaltı keyfi-GALERİ-

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Milli Eğitim Danışma Kurulu Toplantısına katılan ve Öğrenci Temsilcisi olan Gazi İlkokulu Öğrencileri tarafından kahvaltıya davet edilen Vali Kamçı bu daveti kabul etmişti ve bugün de bu davete icabet etti.

       Okul Müdürü Celal Çelikbaş,Okul aile Birliği Başkanı Hülya Demirhan, yöneticiler, öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Kamçı’ya öğrenciler Sudenaz Demirhan ve Ecenur Torun davetlerini kabul ettiği için teşekkür ederek çiçek verdiler. Vali Kamçı’da Sınıf Kütüphanesinde kullanılmak üzere öğrencilere kitap seti hediye etti.

       Vali Kamçı kahvaltı öncesi Okul Müdürü Çelikbaş ve sınıf Öğretmeni Seyit Özkan’dan kahvaltı uygulaması hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmeleri amacıyla her gün belli bir saatti beslenme saati olarak programladıklarını söyleyen Sınıf Öğretmeni Özkan Öğrencileri Sudenaz ve Ecenur’un bu saatte kendilerini okula davet ettiğini belirterek ziyaretlerinden ve kahvaltıya katılımından dolayı kendisine teşekkür etti.

       Vali Kamçı’da öğrencilere kahvaltının, düzenli ve sağlıklı beslenmenin öneminden bahsederek hergün düzenli kahvaltı yapmalarını, her sabah süt içmelerini ve sağlıksız gıda ürünlerinden uzak durmalarını istedi.

        Kahvaltı sonrası ders zili tekrar çalmadan öğrencilerle tek tek tanışıp sohbet eden ve birlikte fotoğraf çektiren Vali Kamçı teşekkür ettikten sonra Öğretmen ve Öğrencilere başarılı bir ders yılı dileyerek okuldan ayrıldı.

 

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: M, Fırat, ToperMalatya, olay, , , , , , Vali, Süleyman, Kamçı, Gazi, İlkokulu,
Yorumlar
Haber Yazılımı