Oral Çelik'ten sert sözler; cemaat adı altına yuvalananlar varsa hevesleri nafile
Haber
25 Mayıs 2020 - Pazartesi 17:58
 
Oral Çelik'ten sert sözler; cemaat adı altına yuvalananlar varsa hevesleri nafile
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatyaspor’un önceki başkanlarından Oral Çelik, 16 Temmuz’u hatırlatıp “cemaat adı altına yuvalananlar varsa hevesleri nafile…dedi.
- Haberi
Oral Çelik'ten sert sözler; cemaat adı altına yuvalananlar varsa hevesleri nafile

Oral Çelik'ten sert sözler;

Cemaat adı altına yuvalananlar varsa hevesleri nafile

Ramazan ayını Altay’larda geçiren Malatyaspor’un öncesi başkanlarından Oral Çelik, Ali Aladağ’a önemli açıklamalar da bulundu:

“Türk Milleti Koronavirüs’lü günleri yaşıyor, alınan tedbirler ile dünya’da örnek gösterilen ülkelerinde başında geliyor.

Evde kalacağız bu günleri atlatacağız.

Türkiye güçlü bir ülke.83 milyon tek vücut. Yalnız son dönem bazı vızıltılar da kulağa geliyor. Cemaat adı altında yuvalananlar,  başka isimlerde kendilerini saklayanlar.

Türk Milletinin 15 Temmuz’da kararlılığını gördü.

15 Temmuz Türk Milletine Türkiye’de ve Türk’ün yaşadığı yerde hainlik yapan kim olursa bunlara ceza vermeye yetkili kalmıştır

HALA HESAP PEŞİNDE OLAN HAİNLER VAR…

Bunların devri geçti.

Kendilerince uydurdukları Sivil Toplum Kuruluşları adı altına hevesli olanlar varsa ki kulaklara her şey geliyor ve duyuluyor…

Resim

Tekrar edeyim Malatya’da orda burada kulağımıza duyumlar geliyor. Bazı atamalar onların isteği ile olmuş oluyormuş şu bu…

Bunlar artık tarih oldu…Varsa böyle şey devletimiz derhal silip atmalı.

O yapıda o kafada olanlar bilsinler ki ne ad adı altına olursa olsun, kim hainlik yaparsa Türk milletinin değerleri aleyhinde konuşursa cezasını vermeye Yüce Türk Milleti hazırdır ve buna yetkilidir.

15 Temmuz bunu Türk milletine hak vermiştir. Hain ve içten pazarlıkçılar artık hadlerini  bilecek. En iyi cemaat cami cemaatı dır.

Bu hevesleri güdenler camide cemaat oluğ namazlarını kılırlar, yok başka heves güderlerse sonları 15 Temmuz’da kilerinden de beter olur…”

Türk Milleti asil ve şerefli millettir. 83 milyon kardeştir. Ayrım yapan farklı yollara sapan ise kalleştir.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Oral, Çelik'ten, sert, sözler;, cemaat, adı, altına, yuvalananlar, varsa, hevesleri, nafile,
Yorumlar
Haber Yazılımı