Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 19:23
 
Otomobilde silahla yaralama olayında bakın ne ele geçirildi? Ve diğer olaylar
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da gece sat 23. 30 sıralarında Fahri Kayahan’da silahla yaralama olayını araştıran polis 2 bayanın şüpheli hareketinde bakın neler ele geçirdi.
Asayiş Haberi
Otomobilde silahla yaralama olayında bakın ne ele geçirildi? Ve diğer olaylar

Malatya’da otomobilde silahla yaralama olayında;

Bakın ne ele geçirildi...?
Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi Fahri Kayahan bulvarı, Rabia Parkı civarında 2’si bayan 3 kişinin içerisinde bulunduğu otomobilde  Y.K. belinde ki silahını çıkarmaya çalışırken ateş alması sonucu karın bölgesinde yaralanmıştı.
Yaralı hastaneye kaldırılırken, polis  araştırma başlatmıştı.
Malatya polisinden bugün açıklama geldi…

İŞTE AYRINTILAR...
İşte ayrıntıları…“08.01.2020 günü saat 23.30 sıralarında Rabia parkı civarında bir araç içerisinde meydana gelen Ateşli Silahla Yaralama olayı ile ilgili yapılan çalışma neticesinde araçta bulunan şahıslarla yapılan görüşmede, arkadaşı ve araç sürücüsü olan Şahsın kendi kendini yaraladığını beyan etmiştir. Olayda kullanılan silah bulunmuş olup gerekli işlemlere başlanılmıştır.

2 BAYANIN ŞÜPHELİ HAREKETİ...


Konu ile alakalı ifadeleri alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne intikal ettirilen iki bayan şahsın hareketlerinden şüphelenilerek, bayan Polis Memuru tarafından yapılan üst aramalarında, 14 adet uyuşturucu hap ile bir miktar Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup gerekli işlemlere başlanılmıştır.

DARENDE POLİSİ AF ETMEDİ…

İşte ayrıntılar…“Darende Sungur Mahallesi'nde faaliyet gösteren ikinci el motorsiklet satış ve tamir dükkanı olarak faaliyet göstermekte olan trafik tescil kayıtlarında yakalamalı haciz şerh kaydı bulunan, çalıntı, motor şasi numaraları silinmis motorsikletlerin parçalarının sökülerek başka motorsikletlerde kullanıldığı bu yolla resmi belgede sahtecilik suçunun işlendiğinin tespit edilmesi üzerine şüpheli şahsın işyerinde ve ikametinde yetkili makamlardan alınan arama kararına istinaden yapılan aramalar neticesinde;

Görüntünün olası içeriği: motorsiklet

Ø 1 adet İstanbul Esenler Atışalanı Polis Merkezinden 04.03.2016 tarihinde çalıntı müracaatı bulunan motorsiklet
Ø 3 adet motor ve şase numarası silinmiş motorsiklet
Ø 5 adet tescil kayıtlarında yakalamalı hacizli şerh kaydı bulunan motorsiklet
Ø 1 adet motor numarası silinmiş tek parça durumda motorsiklet motor bloku

Ele geçirilmiş olup şüpheli şahıs Z.B gözaltına alınmıştır. Konuyla ilgili tahkikat devam etmektedir.”

YEŞİL REÇETE İLE SATILAN HAP…

Fotoğraf açıklaması yok.

İşte o açıklama…”08/01/2019 günü saat 10.30 sıraları Huzur ve Güven ekipleri olarak Cemal Gürsel mahallesinde durumundan şüphelenilerek durdurulan şahsın yapılan üst aramasında 2 adet yeşil reçeteye tabi uyuşturucu hap ele geçirilmiş, ayrıca şahsın yapılan GBT sorgusunda Malatya 8. Asliye Ceza Mahkemesince Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçundan arandığı tespit edilmiştir. Şahıs hakkında gerekli işlemler yapılmıştır.”

BALYOZ EKİBİ 2 TÜFEK ELE GEÇİRDİ…

Fotoğraf açıklaması yok.

İşte o açıklama…”Balyoz-1 ekibi olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada yarı otomatik 2(iki) adet av tüfeği ele geçirilmiş olup gerekli işlemlere başlanılmıştır.

Balyoz-1 ekibince başka bir araçta yapılan aramada ise (4) gr İşlenmemiş halde uyuşturucu ve uyarıcı Metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Otomobilde, silahla, yaralama, olayında, bakın, ne, ele, geçirildi?, Ve, diğer, olaylar,
Yorumlar
Haber Yazılımı