Pençe Yıldırım Harekat bölgesinde 1 askerimiz şehit oldu
Haber
26 Ekim 2021 - Salı 01:09
 
Pençe Yıldırım Harekat bölgesinde 1 askerimiz şehit oldu
İzzettin Çiçek...:Malatya Olay...: Son dakika... Acı haber... Yürek yakan acı haber geldi...Pençe Yıldırım Harekat bölgesinde PKK'lılar tarafından döşenen EYP'nin patlaması sonucu bir askerimiz şehit oldu...
Dünya Haberi
Pençe Yıldırım Harekat bölgesinde 1 askerimiz şehit oldu

Pençe Yıldırım Harekat bölgesinde;

1 askerimiz şehit oldu...

Pençe Yıldırım Harekat bölgesinde terör örgütü PKK'lılar tarafından döşenen El Yapımı Patlayıcı (EYP) patlaması sonucu Uzman Çavuş Emre Yalman şehit oldu, bir askerimiz de yaralandı. Acı haber Şehidin Osmaniye'deki ailesine ulaştı. Şehidin evi ve Mahallesi Ay-Yıldızlı bayraklar asıldı. Aile yasa boğuldu.

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklama aynen şöyle:

"Pençe Yıldırım Operasyon Bölgesinde, 25 Ekim 2021 tarihinde teröristlerce döşenen El Yapımı Patlayıcının (EYP) patlaması sonucu bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir kahraman silah arkadaşımız da yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilerek tedavisine başlanmıştır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Pençe, Yıldırım, Harekat, bölgesinde, 1, askerimiz, şehit, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı