Petrol Ofisinin son Genel Müdürü Gültekin; Çözüme katkı sağlayalım
Haber
21 Eylül 2020 - Pazartesi 18:33
 
Petrol Ofisinin son Genel Müdürü Gültekin; Çözüme katkı sağlayalım
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber… Malatyalı olan Petrol Ofisi son genel Müdürü ve Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın gözdelerinden Mehmet Gültekin’den uyarı var.
- Haberi
Petrol Ofisinin son Genel Müdürü Gültekin; Çözüme katkı sağlayalım

Petrol Ofisinin son Genel Müdürü Gültekin;

Çözüme katkı sağlayalım...

Dünya’yı etkisi altona alan Koronavirüse karşı halka uyarıda bulunan Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın gözdesi Petrol Ofisi’nin son Genel Müdürü Mehmet Gültekin bakın neler dedi?

“Pandemi dönemi sona erene kadar Ben, düğün- nişan taziye gibi topluluklara, gezmelere, ev ziyaretlerine gitmiyorum /gitmeyeceğim de. Zorunlu olmadıkça toplumun kalabalık teşkil eden yerlerinden uzak duracağım. Evlenenlere ömür boyu sağlıklı mutluluklar dilerim. Allah’ın rahmetine yürüyen her kim olursa da Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır sağlık versin

Gidersem ölür ve ya öldürebilirim. Yaşamayı, hayatı, ailemi, evlatlarımı, arkadaşlarımı, dostlarımı ve kendimi seviyorum. Virüsü taşıyor ancak belirtilerini göstermiyor olabilirim ve virüsü size bulaştırabilme riskim var. Hayır, virüs “korkusu”yla yaşamıyorum, sadece sorun olmak değil, çözüme katkı sağlamak istiyorum. Böylece kendimi toplum sağlığına katkıda bulunan bir yetişkin gibi hissediyorum. Kendimizden başkalarını da düşünerek yaşayabildiğimizde, bütün dünya çok daha iyi bir durumda olacak.

Maske takmak ve 2 metre uzakta durmak beni zayıf, korkak, aptal ya da “kontrol altında” değil, düşünceli ve saygılı bir birey yapar. Bir an için sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin hastalandığını farz edin.

Lütfen bir birimizin yaşam hakkına saygılı olalım. Lütfen dikkat edelim. Sağlıkla kalın. Güzel ve sağlıklı günler hepimizin olsun..”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Petrol, Ofisinin, son, Genel, Müdürü, Gültekin;, Çözüme, katkı, sağlayalım,
Yorumlar
Haber Yazılımı