Pötürge'de kalkınma hamlesi başlatacağız
Haber
30 Kasım 2013 - Cumartesi 13:28
 
Pötürge'de kalkınma hamlesi başlatacağız
Yerel seçim öncesi heyecanın doruk noktaya çıktığı şu günlerde ziyaretler de bir birini takip ediyor.
Siyaset Haberi
Pötürge'de kalkınma hamlesi başlatacağız

Ak Parti Pötürge belediye başkan aday adayı Mehmet Polat, Başkent Ankara'da , çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ak Parti Genel Merkezini, Malatya Milletvekillerini ve ardından da Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Kurul Üyesi Dr. Şanal Tosun'u ziyaret etti.
Başkent Ankara'da Malatyalıların en çok ziyaret ettiği isim olan Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Kurul Üyesi Dr. Şanal Tosun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ak Parti Pötürge belediye başkan aday adayı Mehmet Polat , ziyarette duygu ve düşümcelerini dile getirip"Pötürge ilçesinde değişimi, dönüşümü-kalkınma hamlesini başlatacağız.
Kurduğumuz teknik kadro şu an çalışmalarını devam ettiriyor.
Partim görevi bana verirse Pötürge'nin yüce halkının desteğiyle iş başına geldiğimde yıllardır belediye noktasında hizmet alamayan Pötürge'yi marka yapacağımı söz veriyorum.
Biz göreve hazırız.
Pötürge ilçemiz Türkiye'de marka ilçe olacak. Ben değil, biz anlayışı hakim olacak. Hizmet kervanı Pötürge'mizi bir baştan bir başa donatacak.Pötürge hizmetlerle değişimi kalkınmayı yaşayacak ve hak ettiği noktaya gelecek"
Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Kurul Üyesi Dr. Şanal Tosun, kendisini ziyarete gelen Ak Parti Pötürge belediye başkan aday adayı Mehmet Polat'a başarı dileklerini sundu.

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yerel, seçim, öncesi, heyecanın, doruk, noktaya, çıktığı, günlerde, ziyaretler,
Yorumlar
Haber Yazılımı