Haber Detayı
23 Ekim 2015 - Cuma 13:46
 
PTT Kuruluşunun 175. yıl dönümünü kutluyor; Vali Kamçı'ya ziyret
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya olay...: PTT'nin 175. kuruluş yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. PTT Başmüdürü Fahri Ocak ve çalışanları PTT’nin 175. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti. PTT'den ödül...
Teknoloji Haberi
PTT Kuruluşunun 175. yıl dönümünü kutluyor; Vali Kamçı'ya ziyret

PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNDE VALİ KAMÇI’YA NEZAKET ZİYARETİ...

PTT çalışanları PTT’nin 175. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Vali Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

     PTT Başmüdürü Fahri Ocak, İnsan Kaynakları Müdürü Ergün Cömert, Teknik servis Müdürü Kadir Kaya- İşletme Hizmetleri Müdürü İhsan Karataş, Merkez Müdürü Mustafa Bakır ve çalışanları temsilen iki personel Vali Kamçı’ya makamında bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

     Vali Kamçı’ya çiçek ve 2014 yılı flateli albümü hediye ederek günün anlam ve önemine değinen PTT Başmüdürü Ocak, PTT. 1840 yılında kurulmuş 175 yıllık bir teşkilat olduğunu, bu gün posta hizmetlerinin yanı sıra  emekli ödemeleri, muhtaç ve yetim ödemeleri ve tüm SGK ödemeleri gibi ödemeler ile birlikte 400’e yakın hizmet gurubunda da tahsilat yaptıklarını belirtti. Klasik posta ve telgraf hizmetlerini devam ettirmekle beraber kargo, kurye gibi hizmetlerde verildiğini  dile getiren Başmüdür Ocak,Vatandaşların mektup alışkanlığını bıraktığını bu sebepten sadece resmi mektuplar ve az sayıda da olsa vatandaşların mektup hizmetini verdiklerini söyledi.Başmüdür Ocak, PTT. şubeleriyle mektup, tebligat ve diğer hizmetlerin dağılımını vatandaşın ayağına kadar götürdüklerini böylelikle bir taraftan kurumun gelirini arttırırken, bir taraftan da verilen hizmetin kalitesini arttırdıklarını belirtti.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kamçı; “PTT. Dünya var oldukça var olacak bir kurum, PTT’nin gelmiş olduğu bu seviyede mektup hizmetlerine vatandaşın ilgisinin azalması ile birlikte PTT’nin diğer hizmet dallarına yönelmesi gelişmesinde etken olmuştur. PTT’nin bu seviyeye gelmesi için çaba gösteren sizlere ve sizlerin nezdinde tüm PTT. çalışanlarımıza teşekkür ediyor,Kuruluşunuzun 175. yıllını kutluyorum dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

 

PTT Başmüdürü Fahri Ocak 175. kutlama programları çercevesinde Atatürk Anıtına çelenk sundu .

Daha soonra ise PTT Müşterilerine ödüller verildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: PTT, Kuruluşunun, 175., yıl, dönümünü, kutluyor;, Vali, Kamçı'ya, ziyret,
Yorumlar
Haber Yazılımı