Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük; Bayramının manevi iklimi insanlığı kuşatsın
Haber
24 Mayıs 2020 - Pazar 01:29
 
Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük; Bayramının manevi iklimi insanlığı kuşatsın
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Günün Gündemi… Güzel haber… Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, “Bayramlarda dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalıyız. ”dedi.
Gündem Haberi
Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük; Bayramının manevi iklimi insanlığı kuşatsın

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük;

ce1f1.jpg

Bayramının manevi iklimi insanlığı kuşatsın...

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Ramazan bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda “Bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdendir.”dedi.

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, mesajında aynen şunları ifade söyledi: “Bayramlarda dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bu günlerin bize getirdiği elinde olanın değerini bilme, sıkıntılara sabır gösterme ve iyiliği, doğruluğu her koşulda benimseme ilkelerini yaşamımızın ana ilkeleri haline getirmeliyiz.

Bu yıl tüm dünyada insanları tehdit eden Koronavirüs salgını nedeniyle bayramı, bayramların ruhunda olan akraba, eş dost ziyaretleri, sarılıp kucaklaşmalar olmadan kutlamak zorunda kalıyoruz. Dolayısıyla acı, hüzün ve gözyaşının kuşattığı dünyamızda, bu musibetten kurtulmak için bilim insanlarımızın ısrarla önerdiği sosyal izolasyon ve sosyal-fiziki mesafe kurallarına riayet ederek, Bayramı huzur içerisinde evimizde kutlamalı ve geçirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını ve tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Pütürge, Belediye, Başkanı, Mikail, Sülük;, Bayramının, manevi, iklimi, insanlığı, kuşatsın,
Yorumlar
Haber Yazılımı